ІТ СТЕП Університет пишається тим, що має потужну підтримку з боку партнерів, ІТ-бізнесу, представників місцевої влади, викладачів та батьків. 

Ділимося відгуками, які ми отримали у 2020 році про наші партнерські стосунки з ними та освітню діяльність.

Ярослав Любінець, TOP-партнер ІТ СТЕП Університету, Голова ради директорів SoftServe

“…Перше, що важливо, ІТ СТЕП Університет забезпечує комфортний перехід від школи до університету. Студенти з батьками почувають себе захищеними, коли роблять такий важливий крок в житті. Друге – це акцент і врахування при підготовці складової м’яких навичок, що є доволі унікальним, новим і нетиповим для України явищем. Освітня програма є комплексною. Це не тільки передача знань з комп’ютерних наук. Це передача й інших навиків, які потрібні для успішної роботи: презентація, мова, комунікації. І третє – це сама атмосфера, комфортні умови для навчання. Таке середовище допомагає та стимулює студентів. Видно, що студентам тут цікаво.”

 

Юрій Рашкевич, TOP-партнер ІТ СТЕП Університету, Член Національного агентства кваліфікацій та Експерт Національної команди експертів із реформування вищої освіти в Україні

“…Це дуже не просто – створити новий інноваційний університет, з цікавою освітньою програмою і за структурою і за обсягом. Ця програма створена в тісній співпраці із залученням безпосередньо професійної спільноти. Вирізняється на фоні інших програм не лише у Львові, а й в Україні. IT STEP – це вже trade mark. Тому бажаю цю trade mark розвивати, підвищувати її рівень і щоб нові когорти ваших випускників гідно несли честь вашого університету.

…ІТ Степ – це глибокий і оперативний зв’язок з ринком праці. Для ІТ Степ Університету, який готує фахівців з комп’ютерних наук – це критично важливо бути в тісній співпраці з ІТ-ринком. І цей ринок професій настільки змінюється, що легко вилетіти. Також критично важливі комунікації з професійними організаціями та випускниками. І це добрий досвід західних університетів. Західний досвід показує, що не так важливо хто на вході, а надважливо – хто на виході університету.”

 

Андрій Москаленко, TOP-партнер ІТ СТЕП Університету, заступник міського голови міста Львова з питань розвитку

“…Співпраця – це завжди рух двох сторін. І сьогодні ІТ СТЕП Університет і вся команда, яка тут працює, демонструє мега велику енергію і драйв розвитку. Я насправді не знаю більш динамічного вищого навчального закладу, які є у нас у Львові, щодо динаміки росту, яку демонструєте. Я розумію, яка велика заслуга в цьому вашої команди. І насправді ви – дуже круті!”

“Пам’ятайте, що біля вас є хороші потужні викладачі, які мають дуже цікавий досвід, тому дуже вам раджу використовувати їх по максимуму.” 

 

Степан Веселовський, виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг” :

Завжди будьте помітними. І якщо ви вже потрапили в цю залу і цей чудовий університет, то перший крок для своєї помітності  ви уже зробили.” 

 

Володимир Квурт, міський голова міста Винники (з грудня 2020 р голова бюджетної комісії Львівської обласної ради)

“Від співпраці з IT СТЕП Університетом очікуємо інтеграцію накопичених знань спеціалістів першого ІТ-університету в Україні та практичні навики наших спеціалістів. Це значно спростить систему надання послуг, запровадження нових принципів органів місцевого самоврядування у відносинах з мешканцями  – ще більшу відкритість та простоту.

…Безумовно, у реалізації проектів «розумне» місто зацікавлені компанії із різних сфер. Розумію, що українські міста лише на старті свого марафону до статусу «розумного» міста. Однак, уже сьогодні ми пробуємо впровадити зміни і запозичення інноваційного досвіду, широким спектром яких уже володіють викладачі і студенти ІТ СТЕП університету.

 

Ігор Наконечний, очільник HappyPro Academy 

“Тішимось зі старту співробітництва HappyPro Academy з ІТ СТЕП Університетом! Сьогодні відбулось підписання меморандуму про співпрацю. Ми обрали саме цей Університет через можливість швидкого впровадження в вищу освіту якісного сучасного навчального контенту.

В той час, як більшість українських вишів дотримуються консервативного постсовково-індустріального підходу, ІТ Степ Університет має гнучку систему вибору студентами освітніх напрямків вже з 3го семестру!”

 

Ольга Осередчук, менеджер освітніх та інноваційних програм Центру розвитку талантів SoftServe, доцент Університету, тренер та голова Галузева Експертна Рада 02 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

“Для мене ІТ СТЕП Університет – це класичний приклад, коли освітня програма створюється з роботодавцем. Коли питають роботодавця що потрібно, трансформують це через університет і дают це студенту. Це ідеальна формула успіху освітньої програми, яка дозволяє бути задоволеними усім.”

 

Микола Воронін, керівник школи цифрового дизайну ІТ СТЕП Університету та арт-директор Voronin Design Studio.

“ІТ СТЕП Університет – це перший в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізується виключно на ІТ- освіті. Акцент навчання полягає саме у практичній складовій. Кожен проект реалізується у нас, як і у реальних ІТ-компаніях.

…Синергія ІТ СТЕП Університету та Voronin Design Studio є надзвичайно перспективним напрямом вдосконалення підготовки фахівців з цифрового дизайну. Адже розроблені нами навчальні програми успішно реалізуються, користуються попитом, постійно переглядаються та динамічно адаптовуються до вимог ринку праці і новітніх технологій галузі.” 

 

Марія Попова, керівник напряму Бізнес Аналіз в ІТ СТЕП Університеті, Lead Business Analyst у EPAM Systems 

“Коли розпочали спілкування з ІТ СТЕП Університетом,  було відчуття, що ти прийшов додому, в свою сім’ю, де ти можеш прийти з найшаленішою ідеєю і тобі скажуть: “Давай спробуємо”. Університет – це місце, де можу реалізувати ідеї, завжди є підтримка, сильне плече своїх колег. Студенти цінують те, що їм викладається, вони виходять на діалог. Університет дає  для студентів реальний досвід, реальні проекти, реальні завдання.”


 

Сергій Щербак,  голова Львівського РД Юніту, EPAM 

“Ви зараз в одному з найкращих університетів України по підготовці айтішників, по підготовці тих людей, які далі будуть формувати потенціал нашої країни на світовому ринку.  Це ви – майбутні фахівці, це ви – майбутні люди, які будуть презентувати нас у світі” .

 

Марія Навитка, учасниця Інтенсивного курсу для педагогів Hard&Soft Skills, вчитель інформатики Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи 

“ІТ СТЕП Університет з розумінням підходить до того, що навчання є однією з основних форм методичної роботи вчителів щодо професійного розвитку. …Я  пройшла тренування Soft Skills. Кожне заняття було присвячено різним аспектам розвитку людини: від емоційної компетентності, тобто  розуміння себе, своїх бажань і цілей, до розуміння важливості навичок маніпулювання  в роботі педагога, роботи в команді, вмінні  майстерно та цікаво виступати публічно. …Я бажаю IT STEP University  тільки розвитку вперед, розширення своїх можливостей і надалі залишатись номером один в Україні.”

 

Надія Проць, мама студента програми доуніверситетської підготовки 

“Навчання на програмі доуніверситетської підготовки в ІТ СТЕП Університеті порадили друзі і я дуже їм вдячна. Син цікавився комп’ютерними технологіями, тому ми вирішили, що найкращі можливості він зможе отримати в цьому університеті. 

…В першому семестрі улюбленими предметами були програмування та риторика. Думаю навики комунікації та самопрезентації завжди корисні. Діти стають більш впевнені у собі. Великий багаж знань, який вони отримують по даній програмі, дає їм мотивацію та рішучість у своїх діях та бажаннях.”

Дякуємо усім за довіру, підтримку та сприяння розвитку ІТ СТЕП Університету!

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – реєструйтеся на консультацію: