Уже стало доброю традицією в передноворічні дні підводити підсумки навчання на програмі доуніверситетської підготовки у вигляді захистів семестрових проектів. 

Первинно перед командами було поставлено кілька завдань:

  • розподіл на команди, кожна з яких мала розробити ідею проекту
  • розподіл ролей між учасниками команди
  • дотримання дедлайнів та презентація виконаного проекту

“Вже вкотре наші студенти представляють  свої проекти, та ми не перестаємо дивуватися втіленням їхніх задумів та ідей. Приємно, що співпраця в команді зазвичай не завершується захистом. Студенти завжди мають ще багато амбітних планів на вдосконалення та впровадження в життя своїх проектів і продовжують працювати над цим. А університет завжди охоче підтримує такі ініціативи!” – зауважила керівник програми Надія Цюра.

Працювали над проектами в межах таких дисциплін: Web-програмування, Розробка програмного забезпечення, Вступ до Java, Робототехніка. Невід’ємними складовими у роботі над проектами та їхньою презентацію є Англійська мова та Ораторське мистецтво. Ці дисципліни також вивчаються студентами програми доуніверситетської підготовки.

За кожною командою був закріплений ментор, який допомагав у пошуку ідей, розробці цікавих технологічних рішень, коригував помилкові рішення, допомагав створити проект  практично готовим до виходу на ринок. Старшокласники працювали під менторством Дениса Аксьонова та Ірини Фіцик (викладачі дисципліни Web-програмування), Тараса Басюка, Вікторії Висоцької та Олексія Максиміва (викладачі дисципліни Розробка програмного забезпечення), Сергія Іщерякова (викладач дисципліни Вступ до Java) та Юрія Фіцика (викладача дисципліни Основ робототехніки).

Проекти, представлені студентами, були доволі різноманітними. 

Хтось розробляв комп’ютерні ігри за допомогою мови Python, хтось – власні сайти, які вражали різноманіттям обраної тематики як от сайт з суперкарами; сайт, за допомогою якого можна обрати та підлаштувати подорож під себе; сайт для тих, хто знаходиться у пошуку свого ПК;  сайт для саморозвитку; сайт що відслідковує заповнення ресторанів тощо.  Ті, хто вивчали робототехніку, змайстрували розумний металошукач, а за допомогою мови програмування Java студенти створили мобільні додатки, які допоможуть плідно і корисно провести вільний час.

Не новина, що захисти проектних робіт студенти презентують саме англійською мовою. А це ще одне випробування 🙂 Проте за підтримки викладачів з англійської мови Анни Башинської, Оксани Довбуш, Оксани Карпевич та Антоніни Палецької захисти пройшли успішно. Оксана Калінська (викладач риторики) теж залишилася задоволена креативними виступами своїх вихованців.

“Про студентів можу сказати, що всі вони зовсім різні, в кожного свій підхід, своє ставлення. Хтось переживав і недосипав аж до дня захисту проектів, хтось був розслаблений і покладався на імпровізацію і харизму. Як перший, так і другий підхід показав гарні результати. Найприємніше – це бачити захоплення у студентів, коли вони розуміють і бачать, що у них вийшло те, чого вони прагнули. Дуже класно, що, незважаючи на роль у команді, кожному вдалося чогось навчитися: чи то набути технічних навичок , чи навчитися роботи в команді” – розповіла викладач англійської мови Анна Башинська

Дякую всім студентам за такі чудові виступи, за те, що кожен мав нагоду проявити себе, поділитися здобутками, які ви почерпнули для себе протягом усього навчального семестру, адже семестр виявився нелегким, але тим не менше, ви всі гарно впорались. Будьте собою, не здавайтеся, адже щоб чогось досягти, потрібно старанно і наполегливо працювати, приділяти цьому багато часу. Я бажаю вам насолоджуватися вашими здобутками та вашим прогресом. Так тримати! – привітала студентів викладач англійської мови Антоніна Палецька.

Зазначимо, що програма доуніверситетської підготовки в ІТ СТЕП Університеті розрахована на два роки. Це не лише допомагає старшокласникам отримати нові цікаві знання, а й адаптуватися до подальшого студентського життя. Крім того, ті школярі, які навчалися за програмою доуніверситетської підготовки, мають змогу навчатися на трирічному бакалавраті ІТ СТЕП Університету.

 

Запрошуємо старшокласників спробувати себе в різноманітних ІТ-напрямах та визначитись з вибором майбутньої професії.

Триває новий набір у групи. Навчання розпочинається уже в січні 2021р.! Кількість місць у групах обмежена. Резервуйте місця завчасно.

Навчальна програма

Рекомендуємо зареєструватися на безкоштовну консультацію:

 

Також можете зателефонувати: