День університету – одна із важливих подій року в ІТ СТЕП Університеті. Уже чотири роки університет успішно працює на ринку та займає гідне місце серед закладів вищої освіти міста Львова. 

З нагоди святкування ректор університету Віктор Волошин поділився досягненнями та майбутніми планами:

Чотири роки в історії можливо й не великий період, але під час народження ІТ СТЕП Університету події розвивалися стрімко, цікаво, часто з помилками, незручностями. Проте, ми пройшли шлях від ліцензування до першої акредитації програми, гарантом якої є професор університету, д.т.н. Тарас Рак (а від недавна ще й член Галузевої експертної ради НАЗЯВО). Зараз ми пропонуємо широкий спектр спеціалізацій, minor-програми, гнучкі освітні траєкторії і наші студенти (крім знань в межах комп’ютерних наук) можуть спеціалізуватися та глибше пізнати сфери науки про дані, веб технологій, кібербезпеки, бізнес аналізу, цифрового дизайну, цифрового маркетингу, цифрової економіки та менеджменту. Всі спеціалізації отримали лідерів і фактично формуються у внутрішні школи з крутими керівниками – Микола Воронін, Марія Попова, Юрій Ратушняк, Тетяна Лебідь, Ірина Когут, Марта Зварич. За цей термін у нас сформоване студентське самоврядування. І тут ми маємо водночас партнерів, а в певних моментах гідне студентське опонування. Добре розвивається HR-школа університету (ментори – Саміра Султанова, Ярослава Чолій), яка координує навчальний процес та менторить особистісний розвиток студентів. Якісно функціонує програма доуніверситетської підготовки для учнів  9-11 класів (керівник Надія Цюра), яка стала доброю базою для тих школярів, які хочуть будувати своє майбутнє у сфері ІТ. Яскраво сьогодні виглядає робота студентських клубів (керівники – Юрій Ратушняк, Антоніна Палецька, Оксана Довбуш, Оксана Калінська), а також програма для вчителів шкіл, що реалізується впродовж усього періоду функціонування університету. Організаційні і комунікаційні моменти блискуче відпрацьовує івент менеджер університету Ольга Мельничук.

В найближчий період ми ставимо собі амбітні плани щодо побудови та якісної реалізації магістерської програми по штучному інтелекту і проведення набору у 2021 році. Вже сьогодні працюємо над напрямами міжнародної співпраці, зокрема щодо грантових програм та програм обміну. У цьому році є плани щодо імплементації університетських розробок по програмах розумного міста.” 

У цей день кращих студентів  було нагороджено сертифікатами від мерії міста Львова та грамотами за успішне навчання та активну діяльність у проектних роботах, викладачам ІТ СТЕП Університету вручено подяки за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освітнього процесу. Для вручення відзнак міського голови міста Львова було запрошено Андрія Москаленка, заступника міського голови з питань розвитку.

Грамоти отримали :

  • Богдан Недоступ (студент 2 курсу), Богдан Борисей (студент 3 курсу), Семен Оскерко (студент 4 курсу) – за високі показники у навчанні та перше місце у рейтингу кращих студентів університету за 2020 рік ;
  • Максим Шелигін (студент 2 курсу), Марія Кирилюк (студентка 2 курсу), Павло Цюра (студент 3 курсу) – за успішність у навчанні та активну участь у студентському житті університету.

Подяками відзначено викладачів:

  • Анна Башинська, Ірина Фіцик, Микола Воронін, Оксана Калінська – за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму та вагомий внесок у розвиток освіти й виховання молоді.
  • Марія Попова, Неля Пабирівська відзначені подяками від міста Львова за сумлінну працю та професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітньої діяльності та виховання молоді. 

Студентство – рушійна сила сьогодення. Сучасне суспільство вимагає від студента вміння адаптуватися до змін та володіти певними особистісними якостями. 

Необхідні складові сучасного студента: вмотивованість, відповідальність, здатність до критичного мислення та аналізу, стресостійкість, здатність формувати ідеї, лідерські якості, а також здатність навчатися і будувати собі навчальні стратегії. Ну і чи не найголовніше – знати для чого він це робить. Завжди бути в пошуку і прагнути бути щасливим.

Будучи студентом, я завжди намагався бути активним і залученим до різних видів діяльності. Окрім навчання, це і керівництво будівельними загонами, і заняття у секції волейболу, участь у студентському самоврядуванні, перші бізнес проекти. Сьогодні ж перед студентами відкрилися нові можливості. І переважна більшість студентів ними успішно користується! Студенти стали більш прагматичними, відрізняються швидкістю мислення і прийняття рішень, краще володіють базовими навичками підприємництва. Ну і найголовніше – стали більш вільними!”, – зазначив Віктор Волошин.

День Університету охопив ще одну важливу подію – Благодійний онлайн-аукціон, ініційований студентським самоврядуванням університету. Аукціон передбачав певну кількість “лотів”, які пропонували викладачі, ментори та студенти ІТ СТЕП Університету. “Лоти” розігрувалися серед усіх бажаючих. 

Завершилось свято вітальним словом ректора Віктора Волошина:

“Вдячний всім за виконану роботу за цей період. Перед нами було багато викликів, але ми з ними успішно справляємося. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, родинного затишку та мирного неба! Сьогодні ми одна команда. Нехай усім щастить!”

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас.

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT STEP University можна дізнатися за телефонами: