Іногородні студенти ІТ СТЕП Університету, як правило, орендують житло самостійно або ж компанією. Адже це найбільш комфортний варіант для проживання та навчання. Як альтернативу можна розглядати гуртожиток від ЛІБС (Львівського інституту банківських справ), з яким ІТ СТЕП Університет має угоду про співпрацю. Для вступників 2021 року таку можливість матимуть перші 30 абітурієнтів з інших міст, які подадуть оригінали документів для вступу в університет. Аби поцікавитися, який же варіант кращий для проживання та навчання, рекомендуємо почитати відгуки наших студентів, які ми зібрали ще до запровадження карантину.

Коломєйцев Ігор, студент 3 курсу

“Життя в гуртожитку – це багато незабутніх емоцій, зустрічей з новими людьми та безліч “безсонних ночей” перед сесією!

Я проживаю в гуртожитку ЛІБС, де умови, як на мене майже ідеальні: відносно нова будівля, охайні кухоньки та приємна “вахта”. Ну і звичайно, компанія, яка тут завжди знайдеться. А що ще треба для приємного проживання в гуртожитку? 

Існує думка, що орендована квартира дарує більше комфорту, аніж гуртожиток. На мою думку, це залежить власне від гуртожитку. Адже гуртожиток, в якому я проживаю надає мені життя в повному комфорті і я навіть не задумувався про переїзд на квартиру.

Єдиним мінусом вважаю те, що в такій веселій атмосфері іноді лінь навчатись, але настане момент і тобі все одно доведеться сісти за домашку. Інакше вся твоя весела атмосфера закінчиться. Проте завдячуючи друзям, мені майже завжди вдається впоратись з домашнім завданням.

У вільний від пар час ми зазвичай переглядаємо цікаві фільми, гуляємо та роздивляємось милий Львів. Звичайно ж не проходять повз нас і легендарні студентські тусовки, яких у Львові та гуртожитку вдосталь.”

Кожан Арсен, студент 3 курсу

“Життя в гуртожитку цікаве та веселе. Умови зручні та є все для комфортного проживання. Я вважаю, щоб запам’ятати студентські роки, кожен повинен хоча б рік прожити в гуртожитку. Звичайно, на квартирі в тебе більше особистого простору. Плюсом проживання у гуртожитку є те, що тут не сумно, можна влаштовувати цікаві події.

Атмосфера не перешкоджає вчитись, адже щоб якісно підготуватися до пар, необхідне лише бажання вчитися 🙂

У позанавчальний час гуляю, відпочиваю, вивчаю щось додаткове та цікаве з предмету, який мені подобається. У кімнаті нас троє: другокурсник ІТ СТЕП Університету та студент 3 курсу з ЛІБСу.”

Мілана Прусак, студентка 1 курсу

“Для мене проживання в гуртожитку трішки складне. Умови ніколи не будуть ідеальними, але поки все в нормі. «Не жив у гуртожитку, не бачив студентського життя» – не можу так сказати, адже в нас досить спокійно, а на поверхах завжди тихо і немає нічних гостей,  і це добре. У гуртожитку добре навчатися, особливо ввечері.  Щоб якісно підготуватися до пар, практично нічого не потрібно, але це все індивідуально. Головне мотивація і прагнення до навчання. Та і приходимо ми пізно після університету. Все, що ми встигаємо – це добре повечеряти і вчитися 🙂 Я завжди погоджуюсь з думкою, що квартира в кілька разів комфортніша та краща. Але наш гуртожиток має досить хороші умови порівняно з іншими такими ж гуртожитками. Тому я ставлю йому великий плюс. І знаючи, що відбувається в студентські роки в інших гуртожитках, можу сміло сказати, що у нас якось культурно, тихо і спокійно 🙂

У кімнаті нас проживає четверо, двоє на другому курсі в ІТ СТЕП Університеті, а третя моя одногрупниця. Зі старшокурсниками  цікаво говорити про університет, про що вчать, як все вдається та чи не складно.”

Богдан Недоступ, студент 2 курсу

“Проживаю в однокімнатній квартирі сам. Переваги в основному пов’язані з можливістю мати «вільний графік». Тобто, я можу о 3 ночі поставити чайник і це нікому не заважає. Те ж саме і навпаки. Буває так, що сплю декілька годин вдень, через недосипання в попередні дні. Якби проживав не сам, то часто бувало б що сусіди або мусили пристосуватися, або просто не зважали на мене. З недоліків можу сказати, що не часто, але інколи бути 24/7 в 4 стінах самому буває “рілі” важко. Особливо коли усвідомлюєш як би могло бути.”

Гарасим Дмитро, студент 2 курсу

“У гуртожитку весело. А якщо ти в гарній компанії, то взагалі круто.  Не жив у гуртожитку – не бачив студентського життя» – це 100% правда, адже жити в гуртожитку веселіше, можна дізнатись багато цікавого. Хоча саме в квартирі умови проживання  кращі. Плюс життя у гуртожитку – завжди можна знайти співрозмовника та запитати поради одногрупника 🙂 Атмосфера гуртожитку дещо заважає навчанню, але все залежить від студента. Якщо він хоче вчитись,він знайде можливість.”