Надія Проць, мама студента програми доуніверситетської підготовки (3 семестр)

“Навчання на програмі доуніверситетської підготовки в ІТ СТЕП Університеті порадили друзі і я дуже їм вдячна. Син цікавився комп’ютерними технологіями, тому ми вирішили, що найкращі можливості він зможе отримати в цьому університеті. 

Бачу позитивні результати, як у знаннях, так і в поведінці. Ми проживаємо не у Львові, син прокидається о 6.00 год ранку та ще годину їде до університету на навчання, але коли він повертається – він завше задоволений! Розповідає мені про класних друзів, про пари, про вчителів, які не такі, як в школі. Про все він розповідає з великим захопленням!

В першому семестрі улюбленими предметами були програмування та риторика. Думаю навики комунікації та самопрезентації завжди корисні. Діти стають більш впевнені у собі. Великий багаж знань, який вони отримують по даній програмі, дає їм мотивацію та рішучість у своїх діях та бажаннях.

Також, мені дуже подобаються захист проєктів в кінці семестру. Це показує рівень студентів та рівень університету😊

Роман Гаврилів, батько студента програми доуніверситетської підготовки (1 семестр)

“Навчання на програмі дає можливість дитині зрозуміти, чи це його вибір щодо майбутнього фаху, спробувати свої сили у ІТ, розширити коло знань та отримати практичні навики у нових сучасних напрямках комп’ютерної освіти, відчути дух університетського середовища.

Про набір на програму дізналася від колег та в інтернеті.

Пройшло лише 2 місяці навчання, поки що зарано ще робити якісь висновки про результати. Одне можу ствердно сказати, що дитині справді подобається і цікаво. Тут інший підхід до викладання відмінний від шкільної програми.

Це хороший період адаптації від школи до університету, паралельно дитина поглиблює свої знання з англійської мови та знайомиться з IT-сферою, пробує свої сили під час виконання індивідуальних завдань (проектів) отримує хорошу мотивацію, щоб здобути нові знання.”

Наталя Козова, мама студента програми доуніверситетської підготовки (3 семестр)

“Син позитивно відгукується про навчання на програмі.

Улюблені предмети – web-програмування та робототехніка.

Варто проходити подібне навчання для того, щоб дитина готувалася до майбутнього великого напливу інформації в університеті.”

 

Триває новий набір у групи. Початок навчання в січні 2021 р. Кількість місць у групах обмежена. Резервуйте місця завчасно.

Навчальна програма

 

Рекомендуємо зареєструватися на безкоштовну консультацію:

 

Також можете зателефонувати: