Минув перший місяць навчання в ІТ СТЕП Університеті. Ділимося відгуками наших першокурсників, враженнями про їх студентське життя та чи справдилися очікування.

Фурманець Андріан

“Я обрав ІТ СТЕП Університет через вузьку спеціалізацію і знайшов тут все, що очікував: як матеріали для вивчення, хороших викладачів, так і друзів. Мої одногрупники – спокійні, дружелюбні, легко йдуть на контакт. Найціннішим у навчанні в університеті є знайомства та тісна співпраця з людьми. Улюбленими предметами є web- програмування, бо цікаво та є челенджем; ЛААГ, бо просто люблю математику і мені все вдається. Про викладачів враження загалом хороші, привітні та жартівливі, йдуть на контакт. Фаворитами можу назвати викладачів з web-програмування та життєвого циклу розробки ПЗ.

Малішевський Олег

Я хочу пов’язати своє життя з IT, адже ця професія надає мені безліч можливостей для втілення моїх ідей. Мені подобається ставлення всіх у виші, немає ніякої гордині. Мої одногрупники – це ті люди, з якими приємно бути в команді. Мені подобається те, як університет робить нас єдиним колективом. Сучасний підхід у навчанні та те, що матеріал не застарілий – це найцінніше в університеті.  Три слова, з якими асоціюється ІТ СТЕП Університет – “Stairway to heaven”.

Добрянський Мартин

“Важливим фактором вибору ІТ СТЕП Університету було моє навчання на програмі доуніверситетської підготовки. Мені подобається працювати зі сайтами, тому  обрав напрям ІТ. Web-програмування, ділова мова та комунікативні технології –  мої улюблені предмети, бо подобається програмувати та цікаво слухати про психологію людини. Викладачі викликають позитивні враження. Вони всі дуже різні та по-своєму хороші. Бути студентом ІТ СТЕП Університету – бути майбутнім професіоналом своєї справи. Враження від першого місяця навчання позитивні. Тут комфортно та у мене появилось як мінімум 10 друзів. А очікування та реальність не зійшлися, бо реальність виявилась ще краща.”

Наджафов Тимур

“Я обрав ІТ СТЕП Університет через зацікавлення у новому форматі навчання, тут сучасний підхід та можливості, актуальна навчальна програма. А ще тут найкращі викладачі. Розуміти, що ти студент ІТ СТЕП Університету – це мати великі можливості та потенціал в ІТ сфері. За перший місяць навчання у мене уже багато емоцій та позитивні враження. Знайшов багато нових друзів, шлях до мети та з’явилося більше натхнення вчитися.”

Петруля Андрій

“Раніше навчався в малій академії, вже освоївся тут і тому обрав ІТ СТЕП Університет. Найціннішим у навчанні в університеті є власне викладач, який поважає своїх студентів, позитивний і тим самим мотивує нас до навчання в гарному настрої. Особливістю університету є те, що тут навчають молоді викладачі. Англійська мова, ділова мова – це мої улюблені предмети. Я не знаю чому, так серце обрало. Для мене, бути студентом ІТ СТЕП Університету – це мати класні умови навчання і бути не таким, як всі.”

Лендєл Ніколь

“Вважаю, що IT СТЕП Університет  – це найкрутіший університет в Україні. Саме його сучасність та нетиповий підхід до навчання привернули мою увагу. Навчання тут проходить продуктивно та цікаво. Загалом ІТ-сфера – це цікаво, актуально та перспективно. Я хочу стати крутим фахівцем. Сподіваюся, що IT СТЕП Університет мені в цьому допоможе. Враження від першого місяця навчання максимально позитивні. Викладачі, аудиторії, одногрупники, пари, атмосфера – мені все подобається. В мене сформувалася дуже позитивна думка щодо навчання тут. Звісно, є і труднощі – але хто сказав, що їх не повинно бути? Вони мотивують ставати кращою. Я очікувала побачити університет, який на крок (а то і більше) попереду від інших, і я це побачила. І стала його частиною 🙂 Мої одногрупники – найкращі! Вони щирі, позитивні і привітні люди. І взагалі це стосується не тільки моєї групи, а й інших. Викладачі неймовірно добрі та приємні люди. Моїми фаворитами стали Антоніна Палецька, викладач англійської мови, яка мотивує не боятися нічого та пробувати долати нові вершини та виходити зі зони комфорту. Також мені подобається Оксана Калінська (ділова мова), надзвичайно прониклива, культурна та спокійна, так і хочеться слухати її. Орест Райтер, керівник програми АСД, надзвичайно позитивний і приємний викладач.

Бути студентом ІТ СТЕП Університету – це означає бути частиною IT СТЕП сім’ї, бути сумлінним і гідним студентом, генерувати ідеї та реалізовувати проекти, бути натхненним і надихати, ставати кращою версією себе кожного дня 😌

Хочеться виділити декілька моментів, які роблять IT СТЕП Університет особливим:

  • рівень навчання є надзвичайно якісним;
  • заклад і аудиторії мають гарний, сучасний дизайн, оснащені сучасною технікою та новими меблями, завжди чисто;
  • приємна, ненапружена та продуктивна атмосфера на парах;
  • викладачі намагаються зацікавити всіх студентів, шукають індивідуальний підхід до кожного та  прагнуть максимально покращити навчальний процес.

Я приходжу додому, хоч і втомлена, але натхненна: мені подобається навчання, я кайфую від людей, які мене оточують і отримую задоволення від того, що я студентка IT СТЕП Університету!”

Чекуркова Анна

“Дізналася про ІТ СТЕП Університет через соціальні мережі, а оскільки  мене цікавить ІТ-сфера, особливо геймдев, і я хочу бути частиною цього, тому й обрала даний заклад. Викладачі знають своє діло. А моєю фавориткою є Марія Попова. Враження в загальному позитивні, одногрупники – дружелюбні та веселі. У мене з’явилися нові друзі та чіткий вектор розвитку.”

Шандалко Сергій

“В ІТ СТЕП Університеті актуальні предмети та немає хабарництва, тому вибір впав на цей виш. Тут амбітні студенти, молоді викладачі з досвідом. А одногрупники – цікаві та приємні у спілкуванні.”

Графф Микита

“Я давно захоплювався комп‘ютерами, пробував себе у фрілансі в ролі дизайнера, тому й вирішив продовжувати розвиватись в цій сфері.  Рекомендації від знайомих та директора школи, а ще я був на проекті під час навчання в школі – саме це вплинуло на мій вибір університету. Одногрупники досить веселі, з ними можна спокійно поговорити або пожартувати на будь-яку тему. Інгліш і АСД – це улюблені предмети, тут дуже круті викладачі. Орест Райтер і Оксана Довбуш – це 💕. Бути студентом ІТ СТЕП Університету – означає, бути студентом найкращого ІТ-університету.” 

Прусак Мілана

“Очевидно, що найкращий університет у Львові, та навіть в Україні по підготовці айтішників –  ІТ СТЕП Університет. Я читала відгуки, спілкувалась з багатьма людьми, порівнювала з іншими навчальними закладами, довго думала і прийшла до висновку, що повинна навчатися саме тут. А дізналася я про заклад від брата, який є студентом третього курсу. Враження – СУПЕР, все так як і думала: важко, цікаво та пізнавально. Одногрупники – хороші, комунікабельні та різносторонні особистості. Англійська – the best! І викладач Антоніна дуже подобається, і сама зацікавленість до предмету досить висока.”

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – реєструйтеся на консультацію: