Богдан Недоступ, Богдан Борисей та Семен Оскерко – наші найуспішніші студенти першого, другого та третього курсів відповідно (за підсумками 2019-2020 н.р.). Вони поділилися інсайтами, що саме мотивує їх досягати таких високих результатів, які секрети успіху та що цінного вже отримали під час навчання в ІТ СТЕП Університеті. А також дали дружні поради товаришам-одногрупникам.

Богдан Недоступ 

“При вступі мої бали ЗНО не дозволили потрапити на державне замовлення в інші університети. А якщо вже платити – то за якість! Не прогадав у виборі вишу.

Обрав ІТ-напрям, бо маю аналітичні скіли, логічне мислення, скіли в роботи з ПК.

Якщо добре та вчасно виконувати завдання, бути зацікавленим у навчанні, то і результат буде добрим… Секретів немає. Іншим студентам раджу бути відкритими та “Work hard! Not hardly work!”

Що мене мотивує в навчанні? Все 🙂 Життя, жага до знань, невдачі, досягнення, викладачі, адміністрація, студенти, Львів, спорт… Все! 

На кожному предметі, на кожній парі можна почути чи побачити щось цікаве та корисне – за умови, якщо ти хочеш це почути та побачити. Та й атмосфера в університеті чудова!”

Богдан  Борисей

“Не досягають жодних результатів лише ті, кому не цікавий ІТ-напрям або взагалі вища освіта. Маю на увазі, якщо студент (або абітурієнт) не зацікавлений у навчанні. Варто розуміти суть речей: не вчити на пам’ять якусь формулу, а розуміти звідки вона береться, що допоможе відтворити її згодом. Якщо проектувати це на складніші речі – то можна краще їх зрозуміти.

За період навчання глибше зрозумів як влаштована ІТ-сфера, а також отримав вагомий практичний досвід. Проекта робота на другому курсі дала найбільший поштовх за весь період навчання. Метою цієї проектної роботи було створення системи контролю доступу до приміщень університету за допомогою розпізнавання обличь та жестів.

На перших курсах, як і в школі, мені подобалися математичні дисципліни. Зараз, на третьому курсі, найбільше до вподоби предмети напряму Data Science.

ІТ-напрям я обрав завдяки хисту до математики та пристрасті до техніки. Моя порада – треба пробувати якомога більше варіантів, щоб знайти те, що вам до вподоби і тоді високі результати гарантовані. У мене є кілька ідей та цілей, які я хочу реалізувати, а для цього потрібно багато ресурсів та чимало навичок. Навчання у ІТ СТЕП Університеті та можливості IT-сфери – це обрані мною інструменти для досягнення цих цілей.

Семен Оскерко 

“Я займаюся розробкою ще з 14 років. Перші ігри на флеш і програмки на він-формах зуміли затягнути мене в цю індустрію на дуже довгий час. Жодного разу про це не пожалкував.

За 4 роки навчання за моєї участі відбулося так багато різних івентів, хакатонів і просто зустрічей. Студентську асоціацію “IT Beans” вважаю своїм найбільшим досягненням, адже ні виступи на конференціях, ні івенти не дали мені такого досвіду, який здобув в “IT Beans”.

Варто також відмітити власну розробку та презентацію на конференції вейвлет-нейронної мережі. Це був дуже довгий шлях на першому курсі, який мені потрібно було пройти. Я запам’ятав його надовго та виніс дуже багато уроків для себе. Цікавими були різні проекти пов’язані з web-розробкою, десктоп апками, мобільними додатками, серверами і ще багато всього, що відбулося за період навчання.

Серед улюблених предметів: теорія ймовірності і основи математичної статистики, все ООП, менеджмент. А ще варто сказати наступне – немає хороших предметів, є хороші викладачі.

Мене мотивують інші студенти та креативна практика. Не люблю монотонну роботу, мені імпонує коли викладач підходить до створення програми з нестандартної сторони. Це створює нові загадки, які мені цікаво розв’язувати. Саме наявність цієї загадки і є головною мотивацією.

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – реєструйтеся на консультацію: