Доцент ІТ СТЕП Університету, кандидат технічних наук

Автор понад 500 наукових і науково-методичних публікацій, зокрема 9 монографій, 7 навчальних посібників та понад 300 наукових праць. В 2014 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю “Інформаційні технології” за темою “Методи та засоби опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної контент-комерції”. Отримала звання доцента в грудні 2017 р. 

В 2010-2016 рр. – секретар Вісника НУ «Львівська політехніка» серії «Інформаційні системи та мережі». З 2017 р. – заступник редактора International Conference «Computational Linguistics and Intelligent Systems» (CoLInS, http://colins.in.ua, входить в SCOPUS) та Workshop on Modern Machine Learning Technologies and Data Science (MoMLeT&DS, http://momlet.in.ua/, входить в SCOPUS). Також в період 2015-2020 р. член організаційного комітету Міжнародної наукової конференції «Intellectual Decision-Making Systems and Problems of Computational Intelligence» (ISDMCI), International Conference on Data Stream Mining & Processing (DSMP) та International Conference on Computer Sciences and Information Technologies (CSIT). Періодично проходить стажування для підвищення кваліфікації в професійних закладах, в тому числі у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка (м. Львів, Україна), Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) та Länsi Suomen Opisto Huittinen, Finland).   

Сфера наукових інтересів – комп’ютерна лінгвістика, онтологія, системи електронної контент-комерції, методи опрацювання природної мови, математична лінгвістика, NLP, SEO-технології, інтелектуальні системи прийняття рішень, машинне навчання, технологія програмування та створення програмних продуктів, штучний інтелект, інтелектуальний аналіз даних, сховища даних.