Викладачка ІТ СТЕП Університету

У 2002 році закінчила Національний університет “Львівська політехніка”, ІЕСК, підготовка спеціаліста на кафедрі автоматизованого електроприводу за спеціальністю “Автоматизовані системи керування та електропривод”.

2013 – Національний університет “Львівська політехніка”, ІПДО, підготовка магістрів на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту за спеціальністю “Адміністративний менеджмент”.

2017 – BUSINESS COMMUNITY SCHOOL MBA «Управління людськими ресурсами»

2015 – 2019 постійне підвищення своєї кваліфікації з тренерської майстерності у тренерів DW Akademie Німеччина від школи «Ukrainian Media E-school» та інших  провідних шкіл України.

З 2014 сo-foundern «PM Business Solution», директорка з розвитку, м. Львів, автор навчальних програм з «Побудови ефективної команди» та «Ефективного керівника». Співорганізаторка форуму командоутворення та кар’єри, який об’єднував дві сфери ІТ та бізнес та ON/OFF Marketing Conference. 

З 2015 тренерка «Ukrainian Media E-school» за напрямком побудова ефективної команди для керівників медіа компаній України, Грузії, Молдови, м. Київ.

Консультант із розвитку команди IT Startup «Chameleon Age» .