Аби допомогти старшокласникам визначитися з майбутньою професією та спробувати себе в ІТ-сфері,    ІТ СТЕП Університет ініціює проведення безкоштовних майстер-класів для учнів 9-11 класів львівських шкіл в рамках проекту “Крок в ІТ”.

Період проведення: жовтень-листопад 2020 р.

Участь безкоштовна. Запит ініціюється представником школи.

Для цього потрібно заповнити форму реєстрації  

Кількість проведення можливих майстер-класів обмежена. Після заповнення цієї форми ми сконтактуємося з відповідальним представником школи (в порядку реєстрації) для деталізації формату та часу проведення.

Формат: планово офлайн або при посиленні карантинних заходів онлайн

Локація: на базі школи або в ІТ СТЕП Університеті (погоджується індивідуально)

Тривалість МК: 60-90 хв.

Перелік можливих майстер-класів:

Тема Можлива локація проведення Опис МК
М’які навички сучасного старшокласника (Soft Skills)

 

Школа або ІТ СТЕП Університет

 

Сучасний світ вимагає володіння “м’якими навичками” для того, щоб людина почувалася комфортно та була успішною. Саме в ІТ-галузі яскраво відстежується залежність між рівнем Soft skills та статусом, заробітною платнею тощо. Тому в ІТ СТЕП Університеті значну увагу приділяють методикам розвитку комунікативних навичок, презентабельності, критичного мислення, емоційного інтелекту і наші фахівці готові поділитися зі старшокласниками своїми знаннями.
Створи свій сайт (Web-розробка) Школа або ІТ СТЕП Університет
Без використання веб-сторінкок та сайтів жоден з нас уже не уявляє свого життя: черпаємо інформацію, знайомимось, продаємо-купуємо… A якщо спробувати сворити свій сайт самостійно? Легко! За годину часу ми навчимо цьому й покажемо можливості й перспективи най-затребуванішого на сьогодні напряму в ІТ- WEB-розробки.
Розумні речі навколо нас (Робототехніка) ІТ СТЕП Університет (лише офлайн)
Ми вже звикли користуватися розумними пристроями та системами, а виявляється, що створювати їх також надзвичайно цікаво й достатньо простоюю Студенти ІТ СТЕП Університету розробляли і автоматичні поливалки для рослин, і розумні годівнички для тварин, і роботів-прибиральників тощо. І ще багато задумів можна зреалізувати на платформі Arduino, долучитися до створення яких ми пропонуємо старшокласникам під час майстер-класу з робототехніки.

Даний проект реалізується на безкоштовній основі на базі програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету. Метою програми є ІТ-підготовка, особистісний розвиток, профорієнтація та адаптація до університетської освіти старшокласників.

 

Також запрошуємо на шкільні екскурсії для учнів 9-11 класів!