Раді оголосити про відновлення нашого Шкільного проекту “Крок в ІТ” після довгої паузи спричиненої Всесвітньою пандемією!

Аби допомогти учням визначитися з майбутньою професією та спробувати себе в ІТ-сфері, ІТ СТЕП Університет ініціює проведення безкоштовних майстер-класів для учнів 9-11 класів львівських шкіл в рамках проекту “Крок в ІТ”.

Період проведення: березень-травень 2021 р.

Участь безкоштовна. Запит ініціюється представником школи.

Для цього потрібно заповнити форму реєстрації.

Кількість проведення можливих майстер-класів обмежена. Після заповнення цієї форми ми сконтактуємося з відповідальним представником школи (в порядку реєстрації) для деталізації формату та часу проведення.

Формат: планово офлайн або при посиленні карантинних заходів онлайн

Локація: на базі школи або в ІТ СТЕП Університеті (погоджується індивідуально)

Тривалість МК: 60-90 хв.

 

Перелік можливих майстер-класів:

1. М’які навички сучасного старшокласника (Soft Skills)

Можлива локація проведення: школа або ІТ СТЕП Університет

Сучасний світ вимагає володіння “м’якими навичками” для того, щоб людина почувалася комфортно та була успішною. Саме в ІТ-галузі яскраво відстежується залежність між рівнем Soft skills та статусом, заробітною платнею тощо. Тому в ІТ СТЕП Університеті значну увагу приділяють методикам розвитку комунікативних навичок, презентабельності, критичного мислення, емоційного інтелекту і наші фахівці готові поділитися зі старшокласниками своїми знаннями.

2. Створи свій сайт (Web-розробка)

Можлива локація проведення: школа або ІТ СТЕП Університет

Без використання веб-сторінкок та сайтів жоден з нас уже не уявляє свого життя: черпаємо інформацію, знайомимось, продаємо-купуємо… A якщо спробувати сворити свій сайт самостійно? Легко! За годину часу ми навчимо цьому й покажемо можливості й перспективи най-затребуванішого на сьогодні напряму в ІТ- WEB-розробки.

3. Розумні речі навколо нас (Робототехніка)

Можлива локація проведення: ІТ СТЕП Університет (лише офлайн)

Ми вже звикли користуватися розумними пристроями та системами, а виявляється, що створювати їх також надзвичайно цікаво й достатньо простоюю Студенти ІТ СТЕП Університету розробляли і автоматичні поливалки для рослин, і розумні годівнички для тварин, і роботів-прибиральників тощо. І ще багато задумів можна зреалізувати на платформі Arduino, долучитися до створення яких ми пропонуємо старшокласникам під час майстер-класу з робототехніки.


Даний проект реалізується за підтримки Управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради на базі програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету. Метою програми є ІТ-підготовка, особистісний розвиток, профорієнтація та адаптація до університетської освіти старшокласників.

Також запрошуємо на шкільні екскурсії для учнів 9-11 класів!