ІТ СТЕП Університет – це перший спеціалізований ІТ-університет України

м. Львів, вул. Замарстинівська 83а

Зареєструватися на консультацію:

 

Освітні програми ІТ СТЕП Університету — це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії та постійно адаптуються під її потреби, а викладачі — практики з найбільших ІТ-компаній України.

Університет готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку. По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а під час навчання під керівництвом досвідчених менторів можуть обрати актуальну спеціалізацію, яка найбільше відповідає їх здібностям та бажанням.

ЛІЦЕНЗІЯ
В грудні 2016 р. ІТ СТЕП Університет отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівнях “бакалавр” і “магістр”.

АКРЕДИТАЦІЯ
У травні 2020 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти ухвалило рішення про акредитацію освітньої програми “Комп’ютерні науки” ІТ СТЕП Університету.

Що вирізняє ІТ СТЕП Університет серед інших ЗВО?

 • Освітні програми, що відповідають вимогам ІТ-ринку
 • Сучасна матеріально-технічна база та інформаційне забезпечення
 • Викладачі-практики з ІТ-компаній, які знають актуальні потреби ринку та вимоги до спеціалістів
 • Співпраця з ІТ-компаніями та практика на реальних проектах
 • Середовище для розвитку особистості та студентських ініціатив (клуби, івенти, спортивні змагання, конференції, поїздки закордон)
 • Система забезпечення якості освітнього процесу, що відповідає світовим стандартам

Перспективи працевлаштування

Студенти мають можливість працевлаштуватись ще в процесі виконання проектних робіт та практичної підготовки, яка відбувається, як правило, безпосередньо в компаніях.

Рейтингові досягнення ІТ СТЕП Університету, 2019 р.

Рейтинг Developers.Org.Ua:

 • 5 місце серед ЗВО України за найвищими загальними середніми конкурсними балами абітурієнтів

Рейтинг «Вступ.ОСВІТА.UA» серед 200 закладів вищої освіти України за показником середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких в 2019 році зараховано до ЗВО на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт):

 • 5 місце серед приватних ЗВО
 • 16 місце серед ЗВО всіх форм власності

Які є спеціалізації?

В межах освітньої програми «Комп’ютерні науки» студенти можуть обрати спеціалізації:

 • Розробка програмного забезпечення
 • Кібербезпека
 • Цифровий дизайн

У рамках спеціалізації «Розробка програмного забезпечення» студенти можуть обирати з широкого переліку вибіркових компонент і сформувати освітні траєкторії з акцентом відповідно до своїх вподобань:

 • Web-програмування
 • Data science
 • Бізнес-аналіз

У 2020 році ІТ СТЕП Університет вперше запроваджує освітню модель Major&Minor. В рамках цієї моделі студент отримує диплом за спеціальністю «Комп’ютерні науки» (Major) та може отримати додаткову кваліфікацію (Minor), яка не має безпосереднього відношення до основної спеціальності, таким чином формуючи міждисциплінарну спеціалізацію і розширюючи свої можливості на ринку праці. Університет пропонує дві програми Minor:

 • Менеджмент
 • Економіка

Хто може вступати в  ІТ СТЕП Університет?

 • випускники 11-класів 
 • студенти інших закладів вищої освіти 
 • студенти/випускники коледжів та технікумів 

Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу?

Для вступу на перший курс бакалаврату на основі повної загальної середньої освіти потрібні сертифікати ЗНО з таких предметів:

 1. українська мова та література
 2. математика
 3. фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька або іспанська)

Яку мінімальну кількість балів потрібно мати для вступу у 2020 році?

Мінімальний прохідний бал з кожного предмету становить 125.

Терміни вступної кампанії-2020

Для подання заяви та документів в електронній формі вступник повинен зареєструватись за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua/

З 01 серпня – реєстрація електронних кабінетів вступників

13 – 22 серпня – подання заяв в електронній формі на базі ПЗСО

13 – 16 серпня – подання заяв в електронній формі для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів

До 09 вересня не пізніше 18:00 год. – подання вступниками оригіналів документів

Які саме документи необхідно подати?

☑ Заява
☑ Паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків (для укладання договору)
☑ Документ, що посвідчує особу абітурієнта (паспорт та ідентифікаційний код)
☑ Документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (атестат або свідоцтво про загальну середню освіту та додаток до нього)
☑ Сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики та фізики або іноземної мови (англійська/французька/німецька/іспанська)
☑ 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
☑ Військово-обліковий документ для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством)
☑ Диплом про закінчення програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету / Диплом Комп’ютерної Академії «ШАГ» (за наявності)

Який графік роботи приймальної комісії?

Терміни роботи консультаційного центру при приймальній комісії для надання допомоги вступникам при реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до атестатів:

01 серпня – 22 серпня
Понеділок – п’ятниця 9:00-13:00, 14:00-18:00
Субота 9:00-13:00
Неділя-Вихідний

м. Львів. вул. Замарстинівська 83а, 2 поверх

Вартість навчання

Відгуки студентів

Мар`ян Вікторія: “Відчувається, що тут класна атмосфера. Цікаві викладачі та спікери – те, що потрібно сучасному студенту. Серед своїх одногрупників я вже знайшла багато друзів та однодумців, адже всі ми зацікавлені спільною метою – стати гуру в галузі ІТ і розвивати її в Україні. Для мене в навчанні найважливіше – це мінімум теорії та максимум практики.”

Недоступ Богдан: “Особливістю навчання в IT STEP University є комфортне подання і актуальність інформації. Я охоче йду на всі предмети, для мене кожна пара є важливою. Не маю проблем з навчанням – я швидко навчаюся. Єдиною проблемою була некомунікабельність. Чому була? Зараз я відчуваю, що це вже проходить завдяки формату навчання. Дякую всім хто працює в університеті за це! Слова з якими асоціюється IT Step University: креатив, «be yourself», дім!”

Шелигін Максим: “Найціннішим у навчанні в університеті для мене є спілкування: викладач-студент, студент-студент, адміністрація-студент. Відчуваю відкритість та готовність до комунікації. Саме цього мені не вистачало для кращого розвитку під час навчання у школі.”

Мізерак Владислава: “Мені подобається атмосфера університету. З перших хвилин перебування почуваюся комфортно: зручні аудиторії та конференц-зали, мотиваційні заходи – все навколо сприяє бажанню тут перебувати та навчатись. Я б нізащо не змінила свого рішення вступити саме у цей університет.”

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо!

Зареєструватися на консультацію:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в ІТ СТЕП Університеті можна дізнатися за телефонами: