09 липня 2020 року відбулася онлайн-церемонія вручення дипломів бакалавра за спеціальністю “Комп’ютерні науки” ІТ СТЕП Університету. А відтак, університет отримав своїх перших випускників:

 

  • Гринчук Назар Мирославович
  • Галій Тарас Володимирович
  • Когут Андрій Андрійович
  • Хом’як Володимир Миколайович
  • Михаш Андрій Ярославович
  • Кириченко Володимир Сергійович
  • Вовк Владислав Олегович
  • Нікулін Артем Юрійович
  • Костик Святослав Михайлович
  • Бабій Олексій Олександрович

 

До урочистого заходу були залучені випускники, батьки, адміністрація, викладачі, а також шановні гості та партнери ІТ СТЕП Університету. Дякуємо усім за вітання, дякуємо за підтримку та теплі слова.

Все лише починається… Від вас для міста, країни, і в першу чергу для вас, потрібен великий драйв. Ми знаємо і розуміємо, що ви здобули великі, цікаві знання. Тепер наступає така стадія, коли потрібно буде їх імплементовувати. Я бажаю, щоб ви відчували, що місто завжди є поруч вас… Чим більше будете ви успішними – тим успішніше буде місто. Бажаю вам великих перемог!”, – звернувся до випускників Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Шановні студенти, вже тепер бакалаври-випускники, вітаю вас з цим значним днем у вашому житті. Так само мої вітання колективу університету… Ви зробили дуже велику роботу: побудувати такий вуз і випустити перших випускників – це дійсно велике досягнення. Звертаючись до бакалаврів, я хочу сказати, що це є перший крок, коли ви отримали підтвердження вашої професії. Це трамплін у ваше майбутнє. Не зупиняйтесь на цьому досягненні, тому що в житті все змінюється швидко, особливо ІТ-індустрія дуже динамічна. Останні події це все показали. Тому потрібно буде вчитися кожен день, кожен момент в житті. Але ви отримали хорошу базу, тому використайте її. ІТ-індустрія на вас чекає, весь світ на вас чекає… Будьте наполегливі, фокусуйтесь на вашій улюбленій праці і ви досягнете успіху. Щасливо!” – такі побажання висловив Ярослав Любінець, голова ради директорів компанії SoftServe.

Надзвичайно щиро та тепло висловився Юрій Рашкевич, Член Національного агентства кваліфікацій та Експерт Національної команди експертів із реформування вищої освіти в Україні

Сьогодні свято дуже багатьох людей: викладачів, керівництва університету, батьків, це свято всіх тих, хто були причетні до створення університету, які його підтримували, допомагали. Але без сумніву, перш за все, це свято студентів, наших випускників – бакалаврів. Тому, я бажаю вам такої широкої, успішної життєвої дороги… Завжди пам’ятайте, що ви є першим випуском новоствореного університету. Якість і добросовісність вашої роботи визначає певний стандарт, по якому надалі в професійній спільноті, в суспільному житті, в житті міста Львова буде оцінюватися університет в цілому. Крім того, ви є першими, ви є фундаторами, навколо яких в перспективі створиться асоціація випускників університету… Ваша десятка завжди буде на чолі. Це велика відповідальність. Гідно несіть цю відповідальність! Також я хочу, щоб ви подякували Вашим батькам! Як батько, я дуже добре розумію, скільки сил коштувало Вашим батьками вас виростити, дати вам добру, якісну освіту. Пам’ятайте про цей внесок своїх батьків!  Хочу привітати керівництво університету. Ці три, уже фактично чотири роки існування університету були доволі складними. Частково я був учасником цього процесу, тому знаю скільки зусиль це коштувало та яка робота стояла за усім цим. Це дуже не просто, створити в такому місці новий інноваційний університет, з цікавою освітньою програмою і за структурою і за обсягом. Ця програма створена в тісній співпраці із залученням безпосередньо професійної спільноти. Вирізняється на фоні інших програм не лише у Львові а й в Україні. IT STEP – це вже trade mark, тому бажаю цю trade mark розвивати, підвищувати її рівень і щоб нові когорти ваших випускників гідно несли честь вашого університету. Всіх зі святом!” 

Ми з вами знайомі протягом трьох років і власне саме з вами ми зробили перші кроки по багатьох планах нашої роботи. Разом з вами ми складали перші розклади, обирали викладачів, формували перші документи, багато дискутували на різні тематики…Мені було б дуже приємно, якби за декілька років ви сказали, що зробили правильний вибір: про вибір ІТ-спеціальності… другий вибір, пов’язаний з нашим університетом.

Ми завжди усвідомлювали ту відповідальність відносно рішення про вибір саме нашого університету. Ми розуміємо, що ваші батьки доручили нам найцінніше – своїх дітей. Шановні батьки, я бажаю аби ви відчули те, що ваші діти виправдали ваші сподівання та очікування, і ці очікування продовжуються… Я сподіваюся, що вони і надалі будуть вас тішити своїми успіхами.

Хочу подякувати і колективу університету: викладачам, адміністрації, за те що ми досягнули того, що планували.

Випускники, а вам бажаю гордо нести звання випускника нашого університету… Ми у вас віримо, ми у вас не сумніваємося. Рухаймося вперед!” – закликав Віктор Волошин, ректор ІТ СТЕП Університету. 

Повну версію онлайн-випускного запрошуємо переглянути за посиланням: 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас.

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: