Нещодавно завершився ще один важливий етап навчального процесу в IT STEP University. Студенти бакалаврату захистили власні проектні роботи, над якими працювали протягом усього семестру.

Зазначимо, що захисти проектних робіт відбулися 25 та 26 травня в онлайн-форматі, що був успішно впроваджений в навчальний процес. За два дні студентами було представлено 23 проектні роботи. Проекти реалізовувалася під керівництвом менторів.

Детальніше читайте далі:

 

Проектна робота “Розумний дверний дзвінок”

Ментор: Юрій Ратушняк

Студенти: Мосійчук Владислав, Борисей Богдан, Шевчук Роман, Стоякевич Максим, Арутюнов Левон, Роман Зінько, Храмов Нікіта, Троневський Вячеслав

Розумний дверний дзвінок – апаратно-програмний комплекс контролю доступу до приміщення за принципом “свій-чужий” на основі розпізнавання облич відвідувачів.

Мета проекту – розробити прототип системи контролю доступу до студентської кімнати в IT STEP University. Проект дає можливість керувати доступом до приміщення за допомогою кількох способів (розпізнавання по обличчю, жестами або QR-кодом). Це в свою чергу може вирішити проблему відсутності ключів або необхідності їх поширення серед великої кількості осіб, наприклад серед студентів. Також проект надає змогу моніторити час, кількість осіб та терміни перебування у тому чи іншому приміщенні.

 

Проектна робота “Dionis”

Ментор: Євген Тюленєв

Студенти: Арсен Кожан, Артур Аксиневич, Влад Кащук, Роберт Туряниця

Dionis – це онлайн-платформа для пошуку спеціалістів, які допоможуть вирішити різні побутові- та бізнес задачі: пошук фрілансерів, прибиральників, бухгалтерів, вчителів тощо. Дозволяє у зручний спосіб замовити послуги онлайн.

Мета проекту – допомогти клієнтам вирішити проблеми за допомогою спеціалістів. Також це  надає можливість іншим людям додатково заробити, надаючи послуги клієнтам платформи.

 

Проектна робота “Благодійні внески”

Ментор: Ірина Вербенко

Студенти: Кравченко Олександр, Дячок Данило, Кагітін Іван, Сидорчук Павло, Якимець Олег, Гринак Максим, Таслицький Ілля 

Мета проекту – створення благодійних фондів для швидкого збору потрібної суми грошей. Використання гейміфікації як способу привабити та залучити до благодійності більше людей.

Продукт повинен заохочувати до благодійності, особливо молодь. Ретельно продуманий UX/UI дизайн і потужна серверна частина це забезпечує. Гейміфікація, а саме система досягнень, додатково сприяє ще більшому заохоченню до пожертв. Система верифікації та пришвидшене створення заявок на збір коштів дозволяє будь-кому в досить короткий проміжок часу реалізувати допомогу тим, хто цього потребує.

 

Проектна робота “Відео аналітика черги торгової точки”

Ментор: Юрій Ратушняк

Студенти: Денис Маркевич, Катерина Гавриш, Святослав Федик, Андрій Михаш

Це апаратно-програмний комплекс для розпізнавання та аналізу потоку людей. Система знаходить, детектує та документує кількість відвідувачів. Вона дозволяє користувачу отримувати та переглядати статистику відвідувань в реальному часі та погодинно протягом обраного дня, за кожен день з обраного періоду, тощо.

Така система покликана значно скоротити час на відслідковування, перевірку та документування кількості відвідувачів. Вона дозволить користувачу отримувати та переглядати статистику відвідувань за обраний період (годину, день, тощо). Проект є доцільним для застосування у торгових точках, на подіях, конференціях, у аеропортах, музеях, адже він значно зменшує час на реєстрацію кожного відвідувача. Розроблено спосіб зв’язку користувача з системою у вигляді Telegram чат-боту, що дозволяє користувачу надсилати запити на статистичні графіки. 

 

Проектна робота “Fraud detection competition”

Ментор: Павло Ткаченко

Студенти: Цюра Павло, Равінський Дмитро, Чанков Даниїл, Дуда Віктор, Храмов Олександр, Хомин Юрій, Куклюк Богдан, Коломєйцев Ігор

Fraud detection competition – це класифікатор для виявлення випадків здійснення шахрайських операцій в системах електронних платежів.

 

Проектна робота “Umami”

Ментор: Микола Воронін

Студенти: Артем Нікулін, Павло Дудич, Володимир Кириченко

Umami – це інтернет-сервіс доставки свіжих страв.

Мета проекту – надати клієнтам сервіс для швидкого замовлення різноманітної їжі додому чи на роботу. Збільшити продажі за рахунок зручного інтерфейсу та дизайну, що запам’ятовується, можливості створити власні рецепти. 

 

Проектна робота “Дизайн веб-сервісу для мережі фітнес клубів Fitter”

Ментор: Андріана Волошин

Студенти: Гринчук Назар, Галій Тарас, Буньо Дмитро, Небола Наталя

Мета проекту – покращити CJM потенційних та наявних клієнтів спортивних мереж, за допомогою створення user friendly цифрової частини, на прикладі мережі фітнес клубів ‘Fitter’.

Ідея достатньо унікальна, оскільки аналогів, які б об’єднували функціональний веб-сайт та мобільний додаток, корисний користувачам спортзалу, на даний момент немає.

Fitter – це цілісна система для спортивної мережі: реальний спортзал + адаптивний веб-сайт + мобільний додаток + CRM система, які мають працювати як одне ціле. Користувачі матимуть змогу в будь-який момент підібрати за допомогою квізу потрібний абонемент та придбати його онлайн. Для того, щоб забезпечити повноцінний процес активного та здорового способу життя, передбачається, що мережа буде мати власних лікарів та дієтологів і звичайно ж персональних тренерів, які допомагатимуть користувачам досягати своїх цілей в одному місці. Також,  клієнти мережі через особистий кабінет зможуть дізнатися рівень заповнення залу і підбирати для себе найкращий час для відвідування. Вони спостерігатимуть за своїми результатами онлайн, зможуть спілкуватись з тренерами, колегами в додатку. Все це буде доповнюватись гейміфікацією, яка мотивуватиме клієнтів до покращення своїх результатів.

 

Проектна робота “Веб-урядування”

Ментор: Віктор Константінов

Студенти: Ковальчук Микита, Макарик Михайло, Недоступ Богдан, Пігрух Марко, Повстенко Віталій, Савчук Віталій, Чернявський Микола

Суть проекту –  навчитись працювати у команді. Пройти шлях працівників веб-студії – від ідеї, дизайну, до реалізації – верстання сторінок інтернет-магазину. 

Мета – створити повноцінний сайт тематики Веб-Маркет. Вирішує проблему зручності придбання товару дистанційно.

 

Пректна робота “MyVisit”

Тімлід: Павло Хоменко

Студенти: Хоменко Павло, Бублик Анастасія, Самков Антон, Фальшовник Олександр, Кішак Володимир, Сліпецька Олеся, Геник Маріанна, Карпович Максим

Більшість IT компаній фіксують присутність своїх працівників за допомогою ID карток. На думку команди, такий підхід є доволі прогресивним та правильним, тому студенти вирішили створити аналог такої системи, але у вигляді мобільного додатку.

Додаток “My Visit” розрахований на використання у закладах вищої освіти.  Проект повинен вирішувати проблему фіксування та моніторингу за відвідуванням студентами вищого навчального закладу. Сьогодні придумати щось унікальне доволі складно, на ринку є доволі багато варіантів автоматизованого фіксування відвідування. Проте жоден з українських закладів вищої освіти не використовує подібних технологій. За допомогою цього додатку студент самостійно може фіксувати свою присутність в автоматичному режимі.

 

Проектна робота “Медичні картки” 

Ментор: Ростислав Гриник

Студенти: Стасів Святослав, Ткачук Валерій, Червонков Василь, Максим Чудак, Пундор Андрій, Бесага Микола

Медичні картки – це сервіс електронних медичних карток, для пацієнтів які хочуть записатись до лікаря, та спеціалістів, які можуть створювати записи візитів пацієнтів, заповнювати інформацію в картках.

Метою проекту є надання можливості легкої реєстрації та запису до лікаря без витрат на канцелярію. Також, щоб пацієнти могли переглянути інформацію про лікаря перш ніж записуватись на прийом.

Продукт дозволяє покращити роботу медичного закладу. Надання якісного онлайн -бслуговування для пацієнтів які хочуть записатись на прийом до лікаря. Також зручний функціонал для лікаря, щоб він вів електронні записи пацієнтів. Переваги: cross-platform software, збереження всіх медичних записів у одному місці, швидкий та зручний запис до лікарів без здійснення дзвінків, нагадування про візити та запис на них з допомогою телеграм бота, можливість переглядати відгуки та коротку інформацію про лікаря перед записом.

 

Проектна робота “So Story”

Тімлід: Олександр Гненний

Студенти: Гненний Олександр, Максим Потапов, Шморгун Ростислав, Когут Андрій, Стойко Діана, Бакун Микола

So story – це мобільний проект для написання коротких історій, які складаються з шести слів.  Проект,  який змусить тебе подумати перед написання такого типу історії.

Мета проекту – розвинути фантазію і навички до написання невеликих речень. З однієї сторони цей додаток може зайняти в тебе вільний час, а може допомогти з пошуком маленьких історій і надихнути на їх продовження. Це класний додаток з продуманим дизайном і функціоналом. “Якщо полюбляєш писати або в тебе в голові крутяться невеликі історії, спробуй їх написати в нашому додатку і поділитися з іншими.”   

 

Проектна робота “Управління ОСББ”

Ментор: Ірина Вербенко

Студенти: Кирило Кучеренко, Андрій Варениця, Максим Житніков, Віталій Мокрий, Олександр Сітайло, Максим Шелигін, Даниїл Коломийчук, Владислав Борода

Управління ОСББ –  це сервіс для управління послугами комунальних платежів для власників багатоквартирного будинку. 

Метою проекту є створення ОСББ сайту для простого доступу до контролю будинку, перегляду та оплати комунальних послуг, висвітлення важливої інформації стосовно подій, зборів, боржників і тд. Також метою було створення розсилки квитанцій про оплату на Email, створення чат-бота у месенджері Viber для цілодобової технічної підтримки а також система розрахунку пільг і субсидій.

Продукт дозволяє керувати послугами та функціями житлового будинку. Серед функціоналу  є цілодобовий доступ до системи, розсилка квитанцій на email. Сайт підтримує cross-platform систему, яка дає доступ з комп’ютера, планшета чи телефона, а також присутній чат-бот у Viber з технічною підтримкою. На сайті є розділ інформації про доходи, витрати, баланс коштів ОСББ, є доступ в особистий кабінет мешканця, можливість оплати послуг онлайн та калькулятор розрахунку пільг та субсидій.

 

Проектна робота “Body and Weight”

Ментор: Назар Квятковський

Студенти: Попик Богдан, Коваль Андрій, Сухецький Артем, Кудерявець Наталія, Дучак Юрій, Зайцев Олег, Сенчишин Тарас

Body and Weight – мобільний додаток, який допоможе отримати контроль над своїм тілом, людям які хочуть схуднути чи набрати вагу та вдосконалюватись щодня.

Метою додатку є надання можливості для користувачів контролювати свою вагу, слідкувати за всіма змінами у своєму тілі, бачити прогрес / регрес на шляху до своєї цілі, завантаження фотографій для перегляду візуальної трансформації тіла.

Продукт дозволяє контролювати тіло та слідкувати за всіма змінами.  Надання можливості зручного запису усіх замірів тіла та порівняння цих записів. Також доступна автоматична статистика, відносно вашої, наперед вказаної цілі. Підходить для людей усіх вікових категорій.

 

Проектна робота”Before & After”

Ментор: Семен Оскерко

Студенти: Буяков Максим, Гордінець Володимир, Іванишин Денис, Бодня Олександр, Паздрій Ігор, Романів Валентин

Розробка платформи для взаємодії користувачів між собою для вирішення загальних проблем міста на які влада не виділяє фінанси. В основі ідеї стоїть можливість користувачів донатити в певну проблему. Метою проекту є покращення загального становища в кожному місті та надання можливості людям покращити своє місто.

Даний проект створено для вирішення різноманітних проблем наших користувачів. За допомогою нашої програми можливе вирішення не тільки особистих проблем, а і проблем вашого міста/селища. “Дуже часто люди помічають ситуації неприємні для жителів та на жаль їх немає кому вирішити. Наш проект вирішить такі проблеми та надасть можливість покращити життя всіх користувачів.”

 

Проектна робота “Сервіс спортивних подій”

Ментор: Валентина Тутецька

Студенти: Крутиголова Крістіна, Біда Назар, Шкрамко Ірина, Чомко Ростислав

D-Crew – це сервіс для спортивних людей, які ведуть спортивний спосіб життя і хочуть приймати участь у спортивних подіях свого міста чи країни  (наприклад, спільні пробіжки, катання на велосипедах і т.д.) Метою проекту є надання можливості для  полегшення проведення спортивних подій чи їх організації. D-crew дозволяє полегшити пошук малорозрекламованих спортивних подій.  Надає можливість для полегшення проведення і створення спортивних подій.    

 

Проектна робота “Прилаштування безпритульних тварин”

Ментор: Ірина Вербенко

Студенти: Іваницька Вероніка, Курницька Лілія, Лясковська Катерина, Мураль Тарас, Полюга Діана, Порохнавець Софія, Правосудова Наталія

Швидке створення оголошень безпритульних тварин в спеціальному додатку для подальшого їх прилаштування. Спеціалізований додаток буде містити виключно оголошення та інформацію про безпритульних тварин, що дасть можливість користувачу у легкий спосіб знайти свого чи нового улюбленця, а також створити оголошення про знайдену тварину у зручний та швидкий спосіб.

 

Проектна робота “Сервіс для замовлення їжі у провайдера”

Ментор: Ростислав Гриник

Студенти: Мар’ян Вікторія, Мельник Христина, Рак Роман, Мазепа Максим, Звірко Владислав, Ткачук Святослав, Дядюшко Артем, Гередчук Олександр, Червоний Олег, Маруняк Олег

Розробка платформи для взаємодії працівників компанії з провайдером з метою замовлення ланчів у офіс.

Мета проекту – допомогти працівникам компанії правильно організувати перерву на обід, замовляючи гуртом їжу в єдиного постачальника. 

Працівники компанії замовляють обіди у постачальника. Постачальник збирає дані до ранку та здійснює доставку. Замовлення відбувається через Google Sheets. В кінці тижня одна людина рахує скільки грошей повинен заплатити кожен працівник та платить провайдеру.

 

Проектна робота “Stepdemy”

Ментор: Артур Балабанський

Студенти: Вовк Владислав, Костик Святослав, Онисько Ераст, Паньків Роман, Питусильник Юрій, Продан Владислав, Хом’як Володимир

Навчальна онлайн-платформа для студентів та викладачів університету. Система онлайн-курсів з навчальних дисциплін IT СТЕП Університету. Мета проекту – діджиталізація навчального процесу в рамках IT СТЕП Університету.

Stepdemy – локальна платформа по зразку додатку Udemy для студентів та викладачів ІТ СТЕП Університету. “Підготуйся до екзамену не виходячи з дому, пройди матеріал з предмету який тобі будуть викладати в університеті лише з наступного року або ж спробуй себе у ролі викладача.” Додаток покликаний спростити навчання, в тому числі дистанційне, а також дати можливість студентам не обмежувати себе інформацією, яку їм подають згідно навчальних планів. Stepdemy – перший крок в діджиталізації першого ІТ-Університету України.

 

Проектна робота “2D/3D CAD application”

Ментор: Олег Янчук

Студенти: Сачук Святослав, Рахімов Юрій, Любомир Бєлкін, Бобровнік-Сидоренко Владислав

2D/3D CAD application –  програма для автоматизованого редагування 2д та 3д фігур.

Мета проекту – надати безкоштовну можливість для клієнта редагувати 2D/3D об’єкти за допомогою зручного інтерфейсу та низької вартості ресурсів, створити конкурентоспроможний на ринку продукт, набути новий досвід програмування, дизайну, розвитку лідерства/

“В нашому додатку було реалізовано всі заплановані інструменти та функції окрім 3D-режиму, в ньому можна створювати об’єкти, редагувати їх (зміна масштабу, кольору, ширини контурів і тд), є можливість імпорту в програму своїх файлів також після внесення змін до нашого проекту з’явилась можливість до зміни розміру, кольору та обводки полігонів після додавання їх на полотно, тепер ми можемо створювати групи з об’єктів щоб переміщувати їх разом. Інтерфейс додатку вийшов доволі простим та зрозумілим навіть для не досвідченого  користувача. Наш додаток вийшов економним зі сторони ресурсів як і було в планах.”

 

Проектна робота “ResumeFactorу”

Ментор: Віктор Цвик

Студенти: Славич Олексій, Влада Мізерак, Аліна Стоякевич, Ілля Шмельов, Олег Шалавило, Руслан Карпецький, Роман Штандер, Маркіян Крайник

ResumeFactorу – проект зручного та безкоштовного сервісу для резюме.

Наш продукт існує для полегшення створення резюме. Все, що потрібно для його використання-це стандартна реєстрація, після якої користувачу запропонують вибрати шаблон із списку можливих, та перекинуть його на сторінку внесення даних.

 

Проектна робота “TaskMaster”

Ментор: Віктор Цвик

Студенти: Ростислав Тинський, Тарас Галатюк, Олег Гайдар, Олександр Мельник, Михайло Михалишин, Дмитро Гуменюк, Марія Кирилюк, Михайло Карплюк

Наш проект – це to-do сервіс для контролю завдань у різних типах проектів (для навчального процесу, бізнесу та команд).

Мета – надати студентам ITSU можливість безкоштовно скористатися якісним веб-додатком для контролю завдань.  Додаток дозволить оптимізувати роботу в команді. Дозволяє легко контролювати учасників та ролі, складати команди та спілкуватися.

 

Проектна робота “School Landing Site” 

Ментор: Семен Оскерко

Студенти: Ладнюк Даниїл, Олексій Бабій, Микола Бакун, Юра Короляк, Оля Деркуца

Мета – створення адаптивного і сучасного сайту для школи№70 з використанням технологій React та Firebase.    

School Landing Site – це сучасний адаптивний сайт з власною адмін-системою для полегшення роботи школи з учнями а також для обробки великої кількості інформації.

Проект покращує роботу школи, дозволяє задати питання, а також зареєструватись на івенти іподії онлайн, не виходячи з дому. Також обробка великої кількості інформації проходить швидше і набагато легше.

 

Проектна робота “WebMarket”

Ментор: Віктор Константінов

Студенти: Войтик Арсен, Браташ Дмитро, Ригаль Ігор, Петрущак Сергій, Клименко Ігор, Довгаль Влад, Гарасим Дмитро, Сухій Дмитро

Онлайн-магазин кросівок «Flame Factory» дозволяє не виходячи з дому, забезпечити огляд великого набору кросівок та надає можливість замовити їх. Проект дозволяє створити міні-профіль, в якому будуть відображатись усі ваші замовлення, максимально швидко, і комфортно дізнатись про товар, та з можливістю швидко його оформити. 

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас.

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: