Блоки вибіркових дисциплін

 

Освітня програма «Комп’ютерні науки» в IT STEP University надає можливість отримати найактуальніші знання та вміння в галузі інформаційних технологій, програмування та вирішення комплексних проблем. Під керівництвом досвідчених викладачів-практиків і менторів з ІТ-компаній ви зможете розвинути свої креативність та інноваційність. Проектно-орієнтований підхід до навчання дає можливість гармонійно і комплексно розвинути свої hard та soft skills і вже з 2-3 року навчання інтегруватись у технологічний процес компаній – розпочати будувати свою кар’єру в ІТ-галузі.

ІТ-галузь займається вирішенням надзвичайно широкого спектру задач і залучає фахівців з різноманітними спеціалізаціями. Кожен бажаючий може знайти тут себе і реалізувати свої бажання та нахили. 

В межах освітньої програми «Комп’ютерні науки» в IT STEP University студенти можуть обрати спеціалізації:

  • Розробка програмного забезпечення;
  • Кібербезпека;
  • Цифровий дизайн.

У рамках спеціалізації «Розробка програмного забезпечення» студенти можуть обирати з широкого переліку вибіркових компонент і сформувати освітні траєкторії з акцентом відповідно до своїх вподобань:

  • Web-програмування;
  • Data science;
  • Бізнес-аналіз.

У 2020 році IT STEP University вперше запроваджує освітню модель Major&Minor. В рамках цієї моделі студент отримує диплом за спеціальністю «Комп’ютерні науки» (Major) та може отримати додаткову кваліфікацію (Minor), яка не має безпосереднього відношення до основної спеціальності, таким чином формуючи міждисциплінарну спеціалізацію і розширюючи свої можливості на ринку праці. Університет пропонує дві програми Minor:

  • Менеджмент;
  • Економіка.

Схеми компонент освітньої програми

Схема ОП набір 2020 4р I курс

Схема ОП набір 2020 3р І курс

Схема ОП набір 2019 4р IІ курс

Схема ОП набір 2019 3р ІІ курс

Схема ОП набір 2018 3р ІІI курс

Схема ОП набір 2018 4р IІІ курс

Схема ОП набір 2017 4р IV курс

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити середовище університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: