Програма доуніверситетської підготовки має на меті створити умови, в яких студенти долучаються до університетського життя, ще навчаючись в школі. Так вони можуть свідомо визначитись з майбутньою професією, а університет – отримати вмотивованих і підготовлених абітурієнтів. Тому система забезпечення якості є важливою складовою функціонування програми доуніверситетської підготовки в IT Step University.

Задля забезпечення якості Програми доуніверситетської підготовки університет залучає провідних спеціалістів ІТ – галузі до створення та реалізації навчальних програм, ведеться неперервний моніторинг актуальності та періодичний перегляд змістового наповнення дисциплін. Задля мотивації до навчання та розширення світогляду, здобувачів залучають в різноманітні студентські клуби, запрошують на цікаві лекції, майстер-класи та інші події.

Сам навчальний процес максимально діджіталізований. Основною інструментом обліку і ефективного залучення ресурсів є внутрішній програмний комплекс систем з управління й взаємодії, які взаємопов’язані між собою.

Система Admin Logbook має широкі можливості налагодження комунікації між адміністрацією, бухгалтерією, менеджерами усіх рівнів та господарською частиною. Через неї ведеться розсилання повідомлень, новин, оголошень; формування і відслідковування розкладів занять (за викладачами, за групами, за аудиторіями); тут формується база всіх студентів, включаючи їх особисті дані та показники успішності й траєкторії навчання.

Викладачі працюють з електронним журналом (Logbook), де вони бачать оголошення та вказівки від адміністрації та свій розклад. Сюди вносяться дані про відвідування та успішність, тут викладач завантажує необхідні навчальні матеріали, домашні завдання, коментарі тощо.

Студенти та їхні батьки мають доступ до системи Mystat. У ній відображається розклад занять, навчальні матеріали, статистика відвідування та успішності, рейтинг студента та інша актуальна інформація. Сюди завантажуються виконані домашні завдання, які перевіряються, коментуються і оцінюються викладачем. Найцікавішою і найулюбленішою опцією цієї системи є геймифікація. Тобто за кожне досягнення в навчанні, за активність в студентському житті та за інші ініціативи студенти нагороджуються особливими віртуальними коїнами, які обмінюються на матеріальне заохочення у вигляді солодощів, флешок, футболок тощо.

Додатково користуємось системою електронного навчання та тестування Moodle. Ну і звісно, що для оперативної комунікації з групами, користуємось популярними соцмережами та месенджерами.

Така організація навчального процесу є суцільною перевагою, адже всі зацікавлені сторони мають повний доступ до необхідної інформації 24/7, також кожен має можливість отримати зворотній зв’язок, залишити коментар чи побажання.

Адміністрація університету особливо зацікавлена у веденні навчального процесу в такий спосіб, адже уся інформація акумулюється в одній системі, а, отже, аналіз і відповідні висновки та дії виконуються в мінімальні терміни. Це і дає змогу тримати руку на пульсі й дбати про якість реалізації програми доуніверситетської підготовки та бакалаврату.

 

Хочете, аби ваша дитина розвивалася в сфері ІТ ще зі школи, навчилася критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати? Зареєструйте її на унікальну навчальну програму доуніверситетської підготовки для учнів 9-11 класів!

 

РАННЯ ЦІНА:

При укладанні договору до 30 квітня – 12500 грн./семестр.

З 1 травня діятиме нова ціна – 14000 грн./семестр.

Початок навчання у вересні 2020 р. Кількість місць у групах обмежена.

Встигніть забронювати місце за вигідною ціною.

 

Рекомендуємо зареєструватися на безкоштовну консультацію:

 

Також можете зателефонувати: