Компанія SoftServe дуже багато інвестує у розвиток освіти різними способами. Дякуємо команді компанії, що долучилися до проведення мотиваційного тижня в IT Step University. Спікерами були:

  • Ярослав Любінець, Chairman of the Board
  • Галина Даців, Ph.D., AVP Learning & Development
  • Оля Осередчук, University’s Education Program Manager at SoftServe, голова ГЕР 02 Культура і мистецтво, тренер НАЗЯВО
  • Назар Маслянка, Junior Software Engineer in Test
  • Едуард Щудло, Junior DevOps Engineer
  • Тарас Хапко, Lead XR Expert
  • Віталій Воробйов, Junior XR Expert
  • Наталія Куба, Center of Learning Excellence Director

Студенти програми доуніверситетської підготовки та бакалаврату поділилися своїми враженнями про iWeek: SoftServe days in IT Step University:

“Багато важливої і своєрідної унікальної інформації, цікаве і доступне подання. Теми справді актуальні” 

Марта, студентка програми доуніверситетської підготовки

“Мені всі івенти сподобалися, інформація було зрозуміла і корисна”

Ілля, студент програми доуніверситетської підготовки

“Найбільше сподобалось лекція ‘‘Посади і ролі в IT’’. Галина Даців дуже цікаво розказувала, я дізнався багато нового. Також сподобався івент “Доповнена Реальність”, подання матеріалу було цікавим, а на завершення ми мали змогу протестувати окуляри VR та інші девайси”

Олег, студент програми доуніверситетської підготовки

“Для мене найбільш корисними були заходи «Set, або як тестує Google», «Тренди в IT»

Софія, студентка 1 курсу

“З перших слів лекції Наталії Куби стало зрозуміло, що людина – професіонал своєї справи,  дуже обізнана. Розповідала цікаво, наводила актуальні приклади, не могла відірватись від її слів”

Марта, студентка програми доуніверситетської підготовки

“Навички майбутнього і як їх розвивати вже сьогодні” – лекція була цікавою та інтерактивною, Наталія допомогла нам ще більше порозумітися один з одним в групі, ми мали змогу випробувати себе”

Лілія, студентка 1 курсу

“Дізнався багато нового про DevOps та навички майбутнього”

Богдан, студент 1 курсу

“Сподобалось усе, а найбільше «Посади та ролі в IT» – це було дуже пізнавально, також цікавими були лекції «SET, або як тестує Google» та «Доповнена Реальність» 

Влад, студент програми доуніверситетської підготовки

 

Під час iWeek прокачували свої знання та навички не лише студенти, а й освітяни, що долучилися до лекції “Якісна освіта – запорука висококласного працівника: яка участь бізнесу?”. Разом з Олею Осередчук говорили про те, яким має бути успішний випускник та яка роль освіти у формуванні висококласного працівника, як перейти до стратегії win-win і працювати разом для спільної мети. Фото з події за посиланням.

 

 

За підтримку та сприяння розвитку IT Step University рішенням Вченої Ради університету Ярославу Любінцю, голові Ради директорів компанії SoftServe, вручено почесну відзнаку “TOP Partner”.

Інтерв’ю з Ярославом Любінцем читайте за посиланням.

 

 

Також на зустрічі з TOP менеджерами компанії SoftServe ми запросили наших абітурієнтів з батьками. Говорили про тренди в ІТ, посади та ролі фахівців, про актуальні питання щодо вступної кампанії та як стати студентом IT Step University.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити середовище університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: