Юрій Дучак, голова студентської ради IT Step University, поділився своїми враженнями та планами на найближчий час:

“Минулого року в нашому університеті створено студентську раду, головою якої обрано мене. Створення органу студентського самоврядування було природнім кроком у нашому житті. Ми потребували концентрації зусиль та об’єднання окремих ініціатив. Від початку нашої роботи до теперішнього моменту ми стали більш згуртовані. Вчимося на власному досвіді. Проходить це не без труднощів і попереду нас чекає багато роботи. Ми хочемо бути причетними до створення університету для студентів, університету, який є другою домівкою для студента, який є середовищем для розвитку студента і як фахівця, і як особистості. Створювати щось нове з початку завжди складно, але емоції від роботи, яку любиш, дійсно варті зусиль та витраченого часу. З впевненістю можу сказати: те, що ми робимо – це безцінний досвід для кожного з нас!

Студентська рада для мене, перш за все, це коло однодумців-друзів зі спільними бажаннями та інтересами, які хочуть щось змінити в цьому житті, починаючи з себе. Якість життя залежить від того, що ми від нього хочемо і що саме ми для цього робимо.

 

 

Найближчим часом наша робота буде націлена на підвищення активності студентів у житті університету, а також сприяння працевлаштуванню.

Кожні два тижні студентська рада та зацікавлені студенти, за бажанням, беруть участь у зустрічах з ректором та адміністрацією університету.  Приємно вражає активність студентів на цих зустрічах. Ми систематично обговорюємо питання щодо покращення якості навчання, змісту освітнього процесу, поточних питань та нових ідей. Зокрема, на останній зустрічі обговорювали проблеми академічної доброчесності та ефективність процесу анкетування студентів. Також обговорювалась ініціатива розробки та реалізації освітньої програми за моделлю “major and minor”.

Нещодавно мені випала нагода стати студентським амбасадором компанії SoftServe. Після зустрічі з керівником проекту я ще більше загорівся ідеєю цього проекту і вже з 15 січня буду приступати до реалізації.

Наостанок, хочу привітати усіх студентів, своїх колег, адміністрацію IT Step University з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю усім міцного здоров’я, плідної праці та високих досягнень!”

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити середовище університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: