На завершення року в IT Step University  відбулася ще одна важлива подія!

Студенти  програми доуніверситетської підготовки успішно захистили проекти, над якими інтенсивно працювали протягом усього семестру!

“Вітаємо і студентів, і батьків з успішним захистом проектів. Батьки, ви можете направду пишатися. Це ваше майбутнє,” – сказав ректор IT Step University Віктор Волошин.

 

 

Це було цікаво, адже всі команди досить відповідально поставилися до підготовки та винахідливо презентували проекти. 

Окрім набутих навичок командної роботи, чіткого розподілу завдань, дотримання дедлайнів та мистецтва публічних виступів, учасники дуже багато креативили. Все для того, аби проект виглядав цілісно та унікально.

За кожною командою був закріплений ментор, який допомагав у пошуку ідей, розробці цікавих технологічних рішень, коригував помилкові рішення, допомагав створити проект  практично готовим до виходу на ринок.

 

 

Про досвід впродовж роботи над проектами, про ідеї, труднощі та факапи, про висновки та інстайти читаємо зі слів студентів.

Богдан Дякун:

«Робота над проектами проходила доволі насичено і дуже весело. Ми вирішили створити один масштабний проект, який згодом розділили на три напрямки між трьома командами – туризм, розважальне та інтелектуальне проведення часу. Для роботи над проектом знадобилися знання з Web, англійської мови та риторики, а найбільше сподобався процес створення власного кабінету та коментарів. 

Як результат – вдосконалив свої знання HTML, CSS, JavaScript. Також поглибив знання англійської мови та навчився виступати перед публікою.»

Евеліна Хімяк:

«Це було дуже весело! У роботі над проектом допомогли знання з математики, логіки, дизайну, фізики та кольористики. Мені, як дизайнеру, сподобалось продумувати зовнішній вигляд гри. Дуже багато нової  інформації та й взагалі цікавий experience.»

Ігор Козовий:

«Робота над проектом проходила злагоджено та в дружньому колективі, а основні задачі були чітко розподілені між учасниками команди. Ми попрактикували навички роботи в команді, навчилися працювати разом і більше один з одним подружилися. Знання риторики дуже допомогли при виступі. На веб-програмуванні ми навчилися писати круті сайти, одним із них є наш проект OAZIS. Так як ми презентували проект англійською, то знання мови нам також дуже допомогло. Щодо проекту, саме цю ідею «подорожі» ми вибрали з командою тому, що дуже мало сайтів, де ти можеш самостійно організувати свою подію або підібрати собі тур за доступними цінами. Розробляючи проект, ще раз переконався в тому, що буду працювати по спеціальності.»

Марцишин Валерій:

«Над проектом працювали у дружній атмосфері: допомагали одне одному, якщо хтось не знав чи не вмів, як розв’язати певну задачу. Також ми звертались за допомогою до нашого ментора. Щодо проекту, то його ідея виникла спонтанно. Ми частково надихалися мобільною грою Soul Knight. Перш за все, нам знадобились знання із програмування, а також з англійської мови, риторики та критичного мислення. Як результат бачу, що завдяки доуніверситетській підготовці, особисто я зрозумів, наскільки важко працювати в команді: правильно розподіляти обов‘язки, мотивувати команду і зв’язати наші ідеї до купи. Часто доводилось йти на компроміси, щоб уникати суперечок, які могли загальмувати нашу роботу.»

Карпінець Юрій:

«Ідея виникла у мене в голові, як тільки ми почали працювати на Java. Програма Money Manager є легкою у створенні і має круту ціль – організувати ваші витрати. Я доклав багато зусиль і часу заради нашого проекту.  І коли програма запрацювала без жодного багу і якісно виконувала свою функцію, я був задоволений результатом. Все що потрібно було для створення програми на андроїд – це знання мови програмування Java і середовища розробки Android Studio, але, крім цього, мені знадобились знання з HTML, для того, щоб створити красиву розмітку програми і Photoshop для крутої презентації. У нас не було багато часу для розробки проекту, залишилося два тижні, один з яких ми прогаяли, тому прийшлось відкинути свої справи і зайнятись роботою. Я особисто проводив вечори за комп’ютером і писав код для нашої програми, виправляв помилки. Доуніверситетська підготовка дала мені можливість попрацювати в різних напрямках сфери ІТ, і я зрозумів, що хочу продовжувати працювати з Java.»

Кудибовська Анастасія:

«Зараз багато є сайтів  з різноманітними турами, але у них дуже мало анімації, стилізації і ми хотіли щоб наш сайт був цікавий. Крім цього, тема подорожей є актуальна, бо з кожним роком все більше людей подорожують, дізнаються про традиції, культуру, кухню певної країни. Найбільше у роботі над проектом сподобалося розробляти блоки сайту,а також удосконалювати сайт. Знадобилися знання Web-розробки, JavaScript, риторики та англійської мови. Результат хороший, проте є куди рости. Ми багато чого навчились. Робота в команді та публічний виступ дали нам хороший досвід, який стане у нагоді згодом. Ми дякуємо нашому ментору, що підштовхував команду на правильний шлях та дав нам підґрунтя для нашої майбутньої професії.»

 

 

Хочете аби ваша дитина розвивалася в сфері ІТ ще зі школи, навчилася критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати?

 

20 січня 2020 р. стартує навчання. Встигніть забронювати місце у групі.

 

Ще є вільні місця на одній з локацій:

м.Львів, вул. Замарстинівська, 83а

 

Кількість місць обмежена.

Рекомендуємо зареєструватися на консульацію:

Якщо маєте запитання – телефонуйте: