Засновник та арт-директор Voronin Design Studio Микола Воронін – один з найвідоміших дизайнерів Західної України з бекграундом роботи у міжнародних компаніях. 

 

 

Миколо, чи любите Ви свою професію? Чому?

  • Насправді, так. Дизайн дає мені можливість реалізуватись і творчо, і професійно. Маю змогу знайомитись з різноманітними сферами діяльності, тим самим розширюючи свій кругозір.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?

  • Не було якось точного захоплення: спочатку космонавтом, потім спортсменом, а далі вже зіркою кіберспорту 🙂

Що Вас мотивує, надихає?

  • В першу чергу, це результати нашої творчості: гарні, продумані і корисні для нашого замовника. Надихає світ та його прогрес. Дивишся на сучасні технології та їх розвиток – і одразу хочеться створювати щось нове. Подорожі – однозначно крутий ресурс для натхнення. 

Люди: нові знайомства, різні групи людей, цікавезні історії життя – це все надихає і дає краще розуміння людської сутності. 

А також моя дружина Юлія та дочка Вікторія. ЇЇ розвиток, емоції, те як вона пізнає світ, як працює з гаджетами, які питання задає – однозначно нове покоління, і за ним треба споглядати. 

Ментального заряду мені також додають фізичні навантаження. Це може бути тренування по кросфіту, біг на 10 кілометрів чи декілька годин роботи з мотоциклом по лісу чи на мотокрос треку! Після фізичних навантажень мозок ніби отримує нове життя та 100% заряд для творчості! 

 

 

Чи є у Вас якісь хобі, чим займаєтесь у вільний час?

  • Насправді, дизайн і все що з ним пов’язано вже і є моїм хобі! 🙂 Я завжди жартую, що я не підприємець чи бізнесмен, я просто займаюсь своїм хобі і з того щось виходить! )))

В першу чергу хочу відмітити спортивні хобі. 

КРОСФІТ – дуже крутий та сильний вид спорту, де від тебе потрібно не тільки фізична витривалість і ще й сила духу, воля до перемоги і непогані технічні та гімнастичні навички. 

БІГ – бігаю 🙂 По 8-10 км. Допомагає прочистити мозок. Приймаю участь у марафонах. На останньому від НОВОЇ ПОШТИ посів 106 місце серед 436 учасників. Пробіг за 43 хвилини 10 км. 

RACE NATION – це теж біг, але з перешкодами. На останньому в Буковелі пробіг 6м з 106 учасників в забігу на 10км. 1:43 хв. – мій час. 

 

 

MOTO\ENDURO\CROSS – мотоцикли з самого дитинства були моєю пристрастю. Але лише 4 роки тому я придбав собі нормального мотоцикла і поринув у світ байкерів та мототусовки. Станом на сьогодні в мене два мотоцикли: спортивний KAWASAKI NINJA ZX636-R та кросовий HONDA CRF250R – на якому я ганяю мотокрос та ендуро по лісах, горах та болотах 🙂

А вільний час я частенько проводжу з сім’єю, або навчаюсь бізнесу та поглиблюю свої навики у дизайн напрямі. 

Звідки черпаєте натхнення та креативність?

  • Дизайнерські ресурси: Behance, Pinterest, Dribble, Instagram publics, підписаний на багато дизайн каналів на YouTube. 

Кіно – історії, персонажі, режисерська робота, гра акторів. В крутих фільмах багато натхнення. 

Історії успішних людей.

Чому обрали IT Step University? Чи задоволені студентами університету?

  • Навчання та передача своїх знань завжди мені подобались та, як кажуть студенти, в мене це непогано виходить. Тому я почав розвиватись в цьому напрямку і станом на сьогодні під моїм керівництвом випущено більше 260 студентів. 

ІТ Step University – це однозначно виш нового покоління. Тут забезпечують найкращі умови для продуктивного навчання і дають можливість нам (викладачам-практикам) навчати студентів так, ніби ті працюють в реальних проектах. 

Студенти – допитливі, вмотивовані і прогресивні.

Які у Вас мрії, цілі на майбутнє?

  • Розвиватись як ментально, так і фізично. Знайти гармонію у житті. Ще більше подорожувати – хочу побувати у найвіддаленіших куточках світу, відчути неймовірні емоції.

Хочу, щоб IT Step University вважали навчальним закладом №1 не лише в Україні, наш напрям дизайну одним з найсильніших, а команду знали поіменно і цитували.
Мою дизайн-студію хочу розвинути та зробити однією з кращих у світі!

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте більше дізнатися про напрям Digital дизайн, побачити середовище університету та дізнатися про досягнення, успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: