Завершується навчальний семестр, зовсім скоро розпочнеться сесія, а для когось цей досвід буде вперше. Тому, ми вирішили підвести підсумки та поцікавитися у наших першокурсників про їхні враження від навчання та студентського життя протягом перших 100 днів, проведених в IT Step University.

Галамушка Тарас

“Університет і школа – абсолютно різні навчальні заклади. Після школи дуже важко звикнути до всього нового. Потрібно набратися терпіння, адже замість 45 хвилин звичайного уроку, нам потрібно вже звикати, що лекція проходить 1 годину 20 хвилин. Нові викладачі, одногрупники, предмети, аудиторії… Спочатку все це навіювало страх і паніку, якщо чесно. Та зараз впевнено можу сказати, що хвилювання мої були даремні.

У перший же тиждень, окрім лекцій, було багато івентів, нам розповіли про перспективи в майбутньому. Познайомилися з новими цікавими викладачами. Впевнений, що попереду мене чекає цікава мандрівка у країну знань, до якої я повністю готовий.”

 

 

Славич Олексій

“Спочатку я переживав чи вийде мені знайти спільну мову з одногрупниками, та чи будуть успіхи у програмуванні. З групою знайти спільні інтереси виявилоcь на диво легко, мені пощастило попасти в групу з вельми різнобарвними та цікавими людьми. Програмування також вдається, хоча завдання витратили велику кількість моїх сил та нервів, але ніщо не зрівняється з ейфорією від виконаної роботи. Загалом, в універі мені сподобалось, усюди охайно, все зроблено зі стилем.”

 

 

Войтик Арсен

“Перші 100 днів в університеті пройшли доволі швидко. Нещодавно тільки посвята була, а вже в п‘ятницю перший екзамен і скоро сесія. Тут дружній колектив, веселі і доброзичливі люди. Викладачі додатково пояснюють, якщо ти щось не зрозумів. Тут дають необхідні знання. Студентське життя цікаве і насичене, не є рутинним, тому ці 100 днів і пройшли так швидко. І це дійсно класно!”

 

Сухій Дмитро

“Крутий колектив, круті викладачі, крутий інтер’єр, постійні івенти – це цікаво.”

 

Кирилюк Марія

“Хороший колектив, як студентів так і викладачів. Допомагаємо один одному. Все круто)))”

 

Макарик Михайло

“Моє перше враження про університет було дуже хороше, а тепер, коли пройшло 100 днів, воно не змінилось. Тут дуже дружня атмосфера, веселі та розуміючі викладачі. Завдяки тому, що викладачі на одній хвилі зі студентами, вони легко находять спільну мову з нами. Сподіваюсь, що наше навчання і надалі буде таким веселим і активним. P.S.: Саміра, ми вас любимо.”

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити середовище університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: