Студентській асоціації IT Beans виповнилося три роки! Саме три роки тому в жовтні розпочав свою діяльність перший студентський клуб  «IT BEANS – student community». 

Про історію створення, активне життя клубу, успіхи та досягнення розповів його засновник, студент уже третього курсу IT Step University Семен Оскерко.

Як розвивався клуб та з чого почалась його історія?

Клуб розпочав активну діяльність в 2017 році. Це був перший курс. Як зараз пам’ятаю, наш проректор Дмитро Дмитрович зібрав зацікавлених студентів і запропонував створити клуб. Ідея мені одразу сподобалась, бо я мав базу, якою готовий був ділитися зі своїми одногрупниками. 

Як з’явилась назва IT Beans?

Це було спонтанне рішення. Мені подали ідею створення клубу і в якості прикладу навели клуб плюща в іноземних університетах. В пориві брейншторму я згадав головне туристичну страву – боби! Тож я вирішив залишити цю назву. З того моменту з’явилась назва IT Beans.

В якому форматі проходять зустрічі адептів клубу? Над якими проектами працюєте?

Зустрічі проходять у форматі навчання. Навчання в свою чергу розподіляється на 2 етапи. Перший – івенти. Ви слухаєте спіч на певну тему, а на завершення я намагаюсь додавати певного інтерактиву, щоб залучити аудиторію до активності. Другий – live. Все дуже просто, я пишу код – ви повторюйте, незрозуміле обговорюємо. Круто ж! 

Наш перший івент відвідали багато першокурсників, які уже знали певний мінімум. Також я багато працював з .NET фреймворком до університету, тож вирішив почати з нього. Ми провели біля 10 зустрічей, на яких я намагався допомогти зрозуміти основи ООП, одночасно практикуючи свої скіли викладання.

Який ваш найуспішніший проект? Які цікаві випадки ставалися за час існування клубу?

Ідей проектів було дуже багато. З них реалізовані не всі. Це проблема будь-яких великих структур, де багато людей хочуть щось робити. Моє завдання, як фаундера, зробити так, щоб всі члени клубу не втрачали свій порив до розробки проекту. Найуспішніший працюючий проект на сьогодні це  сайт клубу – http://itbeans.info/. Це вже третя версія. Дивлячись на студентів, я постійно змінюю структуру накопичення балів в клубі, за які вони отримують різні корисні додатки та подарунки. Треба дуже прискіпливо аналізувати накопичення цих балів і тримати баланс. Це і є найуспішніший наш проект на даний момент.

Яким ти бачиш майбутнє клубу?

За ціль ми ставимо розвиток та перехід до реальної асоціації. Щороку ми залучаємо  зацікавлених студентів в клуб. Друге – це розвиток на інші університети. Для цього розробляється програма монетизації клубу і його більш різностороннього розвитку. Але це все буде пізніше, після першого пункту.

А ось які відгуки отримали про клуб IT Beans від студентів першого курсу:

Владислав Брода, студент першого курсу

Бути членом IT Beans  для мене це можливість здобути додаткові знання. Також це хороша  можливість реалізувати себе як креативну особу та реалізувати власну ідею в команді.

Над серйозними проектами працювати ще не доводилось, адже це лише початок року і сам клуб відкрив нове дихання і почав «все спочатку». Але ми вже практикували Мистецтво презентації і повністю опанували його.

Мар’ян Вікторія студентка першого курсу

IT Beans мені сподобався одразу. Клуб зацікавив мене оригінальністю. Найбільше подобається атмосфера. Наша перша лекція була присвячена мистецтву презентації, вона виявилась досить інформативна. Мої попередні проекти порушували всі правила ідеальної презентації. Такі студентські ініціативи як  it beans, це ідеальний варіант, щоб постійно розвиватись та виходити із зони комфорту, особливо студентам. Для мене це своєрідна підготовка до представлення проектів на різних публічних заходах. Я дуже задоволена бути членом it beans й буду відвідувати його надалі. Наступне, що в наших планах – написати бота в Telegram для полегшення навчання в університеті.  

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас:

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: