Ваша дитина навчається зараз у 8-10 класі? Хочете аби вона розвивалася в сфері ІТ ще зі школи, навчилася критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати?

Зареєструйте її на унікальну навчальну програму доуніверситетської підготовки. 

Триває набір на новий семестр з вересня 2020 р.

 

При укладанні договору до квітня діє стара ціна – 12500 грн./семестр.

 

Встигніть зареєструватися! Кількість місць обмежена.

Рекомендуємо зареєструватися на консультацію:

 

Також можете зателефонувати:

 

Що чекає студентів протягом навчання:

 • набуття професійних навичок у сфері IT – основи web-програмування, основи розробки програмного забезпечення, smart-технології
 • визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії
 • розвиток soft skills – комунікація, робота у команді, лідерські здібності, проведення презентацій
 • вивчення англійської мови, риторики, критичного мислення
 • адаптація до програм університетської освіти
 • підвищення рівня зацікавленості навчанням
 • розвиток мотивації для здобуття університетської освіти

Навчання у сучасному форматі:

 • робота в команді, коворкінг
 • активна участь у проектах
 • презентація власних результатів та досягнень
 • вивчення англійської мови у форматі speaking club

Результати навчання:

 • отримаєте hard skills у сфері ІТ: базові навики програмування, створення сайтів, розробки, мобільних роботехнічних систем, а також використання сучасних інформаційних технологій
 • набудете soft skills: досвід роботи в команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій, комунікація англійською мовою
 • навчитеся розробляти власні проекти та їх публічно презентувати
 • адаптуєтеся до програм університетської освіти

Викладачі

Зі студентами доуніверситетської підготовки IT Step University працюють досвідчені викладачі, представники бізнесу та ІТ-спільноти, а також HR-ментори.

Вони вчаться креативити, мислити, але основне в цій програмі є те, що вони отримують не просто професійні навички, вони це отримують через призму розвитку особистості“, – про результати навчання розповідає Надія Цюра, керівник програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

Насправді, для них це відкриває безмежний світ можливостей“, – ділиться Юрій Фіцик, викладач робототехніки. Викладач переконаний, що діти, які вийшли з IT Step University більше готові до втілення своїх власних проектів, ніж звичайні школярі, які такої освіти не мають.

Відгуки

У червні 2019 року IT Step University отримав перших випускників програми доуніверситетської підготовки.

Я дуже радий, що університет, в першу чергу, ставить за основу хороші відносини і теплу робочу атмосферу. І їм це вдалося. Я вірю в сучасний спосіб освіти і бачу це в цьому університеті. Тому ми готові і приймаємо рішення також продовжити навчання“, – розповів про свої враження Богдан Кирилюк, батько випускниці програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

На даний момент я відчуваю себе набагато впевненіше. Я дізналася багато нового. Протягом 4 семестрів я вивчала дизайн, робототехінку, в нас був семестр по Python, ми писали ігри, і вже захистились по Java на Android studio. Я вважаю, що зараз у мене досить хороші результати. Мені дуже подобається колектив викладачів і як вони доносять матеріал – дуже зрозуміло. Якщо щось незрозуміло – пояснюють ще раз. Навіть в школі не завжди так було. Тому я вважаю, що це дуже добре для студентів“, – поділилася Марія Кирилюк, випускниця програми доуніверситетської підготовки IT Step University, яка вже подала документи для продовження навчання на бакалавраті.

Мета доуніверситетської підготовки – через особистісний розвиток сформувати базові професійні навички в ІТ-сфері, навчити критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширити загальний світогляд.

Дворічна програма є актуальною для кожного, адже в умовах глобальної діджиталізації всі сфери діяльності вимагають знання цифрових технологій. Навчання буде особливо корисним для тих, хто планує пов’язати своє життя зі сферою ІТ.

Кількість місць у групах обмежена.

Рекомендуємо зареєструватися на консультацію:

Якщо маєте запитання – телефонуйте: