Від початку навчання пройшло не так багато часу, проте ми вирішили поцікавилися в наших першокурсників, як пройшов перший місяць навчання, з якими очікуваннями вони прийшли та які висновки вже встигли зробити.

 

Мар`ян Вікторія

Відчувається, що тут класна атмосфера. Цікаві викладачі та спікери – те, що потрібно сучасному студенту. Серед своїх одногрупників я вже знайшла багато друзів та однодумців, адже всі ми зацікавлені спільною метою – стати гуру в галузі ІТ і розвивати її в Україні. 

Найцінніше в навчанні для мене – це мінімум теорії та максимум практики. 

Адже інформаційні технології – це саме та галузь, в якій потрібно постійно розвиватися та практикуватися. Також дуже важливо вдосконалювати знання мов. Мені дуже імпонує наша викладачка з англійської – Палецька Антоніна. Цікава форма викладання дозволяє вивчати не лише сухі граматичні правила, але й вдосконалювати speaking skills, особливо на факультативі “Oratory Club”.

Після першого місяця навчання в IT Step University моє життя кардинально змінилось, я помітила, що стала більш самостійною, активною та немає страху виходити зі зони комфорту.

Для мене IT Step University –  це  мотивація, натхнення до навчання, ну і звісно ж кава після першої пари 🙂”.

 

Недоступ Богдан

“Маю чудову позитивну групу. Пари проходять зі швидкістю світла 🙂, завжди хтось розкаже щось веселе, іноді хтось зробить помилку від якої й сам починає сміятись… Немає жодної дискримінації відносно навчання – я знаю, а ти не знаєш і т.д. Одногрупники досить серйозно відносяться до навчання, що дуже тішить. Немає когось відстороненого, завжди можна звернутися до будь-кого за допомогою. Після першого місяця навчання я зробив висновок: я почуваюся “як вдома”.
Щодо визначення “студент IT Step University”, в моєму розумінні це – мозок, інтернет, студентський квиток. Моє студентське життя поза навчанням – це теж навчання. Завжди слідкую за новинами, які пов’язані з новітніми технологіями. Я вважаю, що навіть кожна розмова – досвід, який не відбереш, а якщо я завжди отримую досвід, то виходить, що завжди навчаюсь 🙂.
Особливістю навчання в IT Step University є комфортне подання і актуальність інформації. Я охоче йду на всі предмети, для мене кожна пара є важливою. Серед викладачів хочу відмітити Палецьку Антоніну, її натхнення до роботи дуже вражає.

В мене немає проблем з навчанням – я швидко навчаюся. Єдиною проблемою була некомунікабельність. Чому була? Зараз я відчуваю, що це вже проходить завдяки формату навчання. Дякую всім хто працює в університеті за це!

Слова з якими асоціюється IT Step University: креатив, «be yourself», дім!
Викладачі, студенти та й взагалі, ті хто дотичний до університету є різними. Але я кожного по своєму можу вважати наставником”.

 

Кравченко Олександр


“Вважаю, що у нас в групі навчаються дуже розумні люди. Від початку створилася атмосфера співпраці та допомоги один одному.  
З предметів найбільше мені зараз подобається економіка. Приємним бонусом стало те, що він викладається англійською мовою – мій мозок давно так не брейнштормився у пошуках та підборі правильних слів.
Університет у мене асоціюється з чимось новим, незвичним, цікавим, перспективним. У самому навчанні для мене найцінніше – це усвідомлення того, що я не стою на місці, а постійно рухаюсь. Найяскравіші емоції в університеті були тоді, коли я знову зустрів своїх друзів з доуніверситетської підготовки. Але крім них, я познайомився з новими цікавими людьми. У вільний час вивчаю мови та читаю книги”.

 

Шелигін Максим

“Наша група складається з цікавих особистостей, а в синергії ми маємо хорошу команду в якій кожен доповнює один одного.
Одногрупники в мене активні, творчі та комунікабельні. Мені цікаво вчитися і працювати разом. Все настільки цікаво, що зранку в автобусі з’являється думка: “Їдьте швидше, водію, я хочу вчитися 🙂”. Предмети, які прискорюють мою швидкість і задають позитивного настрою на цілий день – це архітектура комп’ютерних систем та англійська мова.
АКС стала цікавою через те, що на лекціях і практиці ми розбираємо речі, з якими стикаємося кожного дня: смартфони, планшети, комп’ютери, ноутбуки, принтери. Коли я чую нову інформацію – я ще раз розумію, що я нічого не знаю. Але це незнання якраз і пробуджує бажання вчитися і розвиватися далі.
Хоча англійську мову я вивчаю з садочку, хочу розвиватися далі, виходити на новий рівень.
Дуже корисними для мене були виступи спікерів, представників ІТ-компаній, під час мотиваційного тижня. Вважаю, що на шляху до успіху важливо бути наполегливим. Мотивації може бути “хоч відрами збирай”, але неможливо створити щось грандіозне без самостійної праці. Діяти треба тут і зараз, зокрема в навчанні. Якщо маєш мрію – іди за нею, навіть коли дуже важко. Якщо чогось не розумію – задаю питання, вважаю це дуже корисною звичкою.

Я беру участь в ораторському клубі який ведеться англійською мовою. Цей клуб допомагає мені побороти страх виступати перед публікою. А в інший час я займаюся саморозвитком – курси по програмуванню, відеоуроки по дизайну. Також я є членом клубної асоціації “IT Beans”. Це не просто звичайні лекції – це обмін досвідом. Ідеальне середовище для розвитку.
Найціннішим у навчанні в університеті для мене є спілкування: викладач-студент, студент-студент, адміністрація-студент. Відчуваю відкритість та готовність до комунікації. Саме цього мені не вистачало для кращого розвитку під час навчання у школі.
Для мене IT Step University – це технології, відпочинок, майбутнє.
Ціную людей, яких можу назвати наставниками, зокрема, Дмитра Дмитровича Пелешка. Він одразу сказав, що буде нелегко, але треба досягати вершин”.

 

Мізерак Владислава

Питання, яке хвилювало мене найбільше – це група, з якою буду пліч-о-пліч впродовж 4 років. На щастя, хвилювання були марними. З першого дня знайомства ми знайшли спільну мову та багато часу проводимо разом. 

Виділила певні особливості, якими можна описати наш університет. По-перше, це викладацький склад. Дуже складно назвати когось одного, хто імпонує найбільше, бо з перших занять одразу зрозуміло, що тут зібрались професіонали своєї справи, за якими хочеться йти. Кожен відповідально ставиться до свого предмету та намагається чітко й просто донести нам інформацію. Найбільш цікавими були лекції про мислення людини, її поведінку у тих чи інших ситуаціях. Адже попри технічні навички, в ІТ не менш важливими є і навички взаємодії з людьми. 

Мені подобається атмосфера університету. З перших хвилин перебування почуваюся комфортно: зручні аудиторії та конференц-зали, мотиваційні постери – все навколо сприяє бажанню тут перебувати та навчатись. Я б нізащо не змінила свого рішення вступити саме у цей університет”.

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: