30 серпня 2019 року в конференц-залі Grand Hotel Lviv відбувся урочистий захід Посвяти студентів IT Step University.

Радіємо та пишаємося нашими першокурсниками!

Цьогоріч IT Step University зайняв 5 місце серед закладів вищої освіти України за найвищими загальними середніми конкурсними балами абітурієнтів (рейтинг DOU.ua). Серед усіх приватних навчальних закладів України наш університет ввійшов у 10-ку, зайнявши гідне 9 місце (згідно рейтингу “Освіта.ua”).

Традиційно на урочистість, окрім нових студентів з батьками, ми запросили представників влади, IT-індустрії та викладачів.

Основний меседж цьогорічної Посвяти студентів — «Be yourself! Digital transformation is coming». В ході панельної дискусії, яку модерував проректор IT Step University Дмитро Пелешко, запрошені гості розкривали важливі аспекти даної теми.

Зустріч розпочали зі слова першокурсника Олега Шалавила. Він першим цього року подав документи для вступу в університет, а також є випускником програми доуніверситетської підготовки IT Step University:

Я вступив в IT Step University, бо мені сподобався формат навчання на доуніверситетській підготовці. У нас була цікава програма, спочатку ми вивчали матеріал, а вкінці кожного семестру об’єднувалися в команди, створювали та захищали власні проекти. Мені подобається атмосфера навчального закладу, ми постійно спілкуємося один з одним та викладачами. Це допомагає нам краще вчитися та працювати над реалізацією проектів“. 

 

 

Ректор IT Step University Віктор Волошин поділився підсумками діяльності та досягненнями університету за 3 роки функціонування та зазначив:

Ми сформували обличчя нашого студента. Перш за все, це є вмотивований студент, який хоче навчатися, хоче здобувати знання, хоче доторкнутися до чогось великого. В університеті ми бачимо студентів, які цінують свободу та поважають гідність“.

Також Віктор Володимирович висловив подяку представникам місцевої влади за кооперацію та партнерство у впровадженні студентських освітніх проектів та ініціатив.

Сьогодні важко уявити діяльність ІТ університету у відриві від ІТ галузі. Тісна співпраця з провідними компаніями визначає мейнстрім діяльності університету. Актуалізація професійних компетентностей неможлива без участі ІТ компаній. А залучення провідних фахівців у освітянський процес є однією із складових сучасної університетської системи забезпечення якості. В рамках підписаних угод із SoftServe, EPAM Systems та іншими компаніями, значна кількість працівників компаній викладають професійні дисципліни в університеті, проводять поточний аудит результатів навчання, залучені у дизайні навчальних програм, різноманітних стратегій розвитку. Своє бачення можливостей, які відкриваються у кооперації університету та компаній, висловила Тетяна Свірідова, доцент IT Step University, Software Engineering Manager в Epam Systems, яка від моменту створення університету займається  менеджментом процесів, викладає на бакалавраті та керує проектною роботою. 

В нашому університеті від самого початку ми cтворюємо середовище, комфортне для співпраці  та максимального розвитку. Велика кількість викладачів – це працівники ІТ-компаній, люди які працюють в командах, де немає значення яку позицію ти займаєш. Ми всі маємо спільну мету і досягаємо разом. Саме цю атмосферу, довіри, співпраці та прагнення досягати цілей разом ми хочемо передати вам в нашому університеті – “університеті 2.0, – сказала Тетяна Свірідова.

 

 

Серед 70 цьогорічних першокурсників IT Step University 13 осіб є випускниками програми доуніверситетської підготовки. IT Step University активно розвиває даний напрям підготовки, що реалізовується спеціально для учнів 9-11 класів. Метою навчальної програми доуніверситетської підготовки є формування базових професійних навичок в ІТ-сфері через призму особистісного розвитку. Студенти вчаться критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширюють загальний світогляд.

Також серед шановних гостей Дмитро Пелешко представив директора Винниківської Санаторної Школи-Інтернату Лілію Свистович та відмітив важливість кооперації зі школами, як попередньої ланки в освітньому процесі. У свою чергу,  Лілія Євгенівна розповіла про важливі навики 21 століття, зокрема про “4K навики” – це креативність, критичне мислення, робота в команді та комунікація. Також розповіла про класичну формулу успіху Томаса Леонарда. 

Я хочу сказати, що у вас класна інтуїція. Тому що ви прийшли сюди – а значить ви будете успішними. Чому? Формула Томаса Леонарда говорить, що 10% + 40% + 50% = 100% успіху, де: 50% це оточення, 40% це спосіб мислення і тільки 10% це знання. Ви маєте бонус – ви маєте класне оточення. Оточення в IT Step University фантастичне. 40% ви повинні напрацювати і лише 10% – це знання, але без них теж далі не зможете рухатися. Кожен з вас має шанс одержати всі 100% успіху, – сказала Лілія Свистович.

 

 

Віктор Волошин звернувся до батьків першокурсників з такими словами:

Ми усвідомлюємо рівень відповідальності за тих, кого ви нам доручили – ваших дітей. Ми готові їх якісно навчати, готувати до професійної реалізації, а головне – робити їх щасливими. Думаю це одне з основних ваших сподівань – бачити своїх дітей щасливими. Ми маємо класну команду – синергію академічних викладачів, тих, які працюють в ІТ галузі, сфери супутніх сервісів. IT Step University – це повноцінне підприємство, яке повністю готове задовільнити потреби наших студентів.

Та основний меседж прозвучав саме до студентів 1 курсу, ректор сказав:

Не можу пообіцяти, що буде легко. Навчатися буде достатньо складно, але має бути цікаво та насичено. Намагайтеся доторкнутися до великого, не розмінюйтеся на дрібниці! Думайте про велике! Думайте про те, чого ви можете досягнути та що ви для цього можете зробити! А ми вам у цьому обов’язково допоможемо. Я вам дякую за те, що ви всі обрали наш університет і бажаю вам гордо нести звання студента, а з часом і випускника IT Step University“.

 

 

З вітальним словом до студентів-першокурсників виступив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко:

Перед студентами фактично чиста сторінка. Я просто бажаю, щоб кожен наповнив її яскравими знайомствами, глибокими знаннями. Сьогодні галузь ІТ – це та галузь, яка дуже динамічна, сьогодні Львів є дуже динамічний. І саме сьогодні львівське ІТ показує величезні круті світові продукти. Тому я бажаю, щоб кожен знайшов себе у таких глобальних продуктах, робив себе успішним і робив успішним наше місто”.

 

 

Одним з хедлайнерів був Олег Денис, співзасновник та виконавчий віце-президент компанії SoftServe. Він розповів про необхідні навики майбутнього, зокрема сказав слова з глибоким змістом:

Ви маєте бути готовими до всього нового, готовими вчитися, бути відкритими, відкритими до навчання. І головне навчитися самим створювати розумні технології. Ви будуєте світ і ту матрицю в якій ми живемо, а не матриця будує вас! Бажаю вам у цьому успіху!“.

 

 

Окрім цього, Олег Денис, як керівник однієї з найбільших ІТ-компаній України, підтвердив важливість кооперації університету з ІТ-індустрією:

Я дуже радий, що ви долучилися до цього навчального закладу. В таких невеликих і прогресивних навчальних закладах нові технології з’являються найшвидше. Такі заклади вирізняються насамперед гнучкістю. Вони тісно працюють з продуктовими компаніями, найшвидше розуміють, необхідне і немає довгих процесів затвердження різних програм, стратегій. Власне, цим університет є характерним – він дуже інноваційний, швидкий та прогресивний“.

ІТ-індустрія, як роботодавець, найкраще розуміє яким має бути випускник університету, які знання та навики є затребуваними. Тарас Бойчук, Engineering Director в GlobalLogic, поділився своїми інсайтами та рекомендаціями:

Самих теоретичних знань є недостатньо, потрібно мати passion. Ви маєте захопитися певною ідеєю і її просувати: просувати серед колег, знайомих, на рівні міста, держави, світу. Не обмежуйтеся! Ті хто мислить глобально – змінюють світ. І не забувайте про  відповідальність. Щодо технологій: на сьогоднішній день ІТ – це настільки широка галузь, що не існує людини, яка б могла знати все. Окрім знань в університеті, старайтеся інформацію черпати всюди: на конференціях, івентах. Ви повинні завжди бути on the edge, тобто на межі  – в інноваційній частині світу. І я вірю – вам це вдасться!“.

 

 

Дмитро Пелешко, проректор IT Step University, висловив тезу, що людство рухається вперед – не просто швидко, а з прискоренням. Зокрема, освіта має адаптовуватися до того, куди рухається людство. З’являються нові форми, нові освітянські напрями, підходи. Одним з основних мейнстрімів є так зване “змішане навчання”. Детальніше цю ідею висвітлив Микола Воронін, керівник напряму Digital дизайну в ІТ Step University, арт-директор Voronin Design Studio, який реалізовує в університеті формат “змішаного навчання”.

Колабораційна модель навчання дозволить вам зануритися в процес не тільки навчання, а й роботи в реальних студіях та ІТ компаніях. Це допоможе отримати знання, достатні для крутих оферів. І відповідно, стати крутими дизайнерами, програмістами – whatever you choose!– звернувся до студентів Микола Воронін.

 

 

Також з вітальним словом до студентів виступив заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський:

Мені надзвичайно приємно сьогодні бачити в цьому залі молодих, енергійних людей, очі яких яскраві та повні енергії. Команду викладачів, яких я сьогодні побачив — це команда нетрадиційних, креативних, цікавих людей, які з посмішкою йдуть до своїх студентів. Я думаю, що співпраця студента з такими викладачами дасть хороший результат – будуть успішні випускники університету. А ми, у свою чергу, будемо максимально гордими того, що  Львівщина матиме таких добрих та успішних людей“.

 

 

На завершення урочистої частини Посвяти студентів ректор IT Step University звернувся до студентів:

“Я бажаю, щоб ви несли всі ті цінності, які ми сповідуємо: будьте вільними, відчувайте свободу, залишайтеся самі собою та рухайтеся вперед!”

 

 

Ще вагаєтеся щодо обрання вишу та спеціалізації?
Запрошуємо отримати відповіді на свої питання на Дні відкритих дверей:

🔍 IT Step University, м.Львів, вул.Замартинівська 83а, 318 конференц-зала
📆 16 листопада, 11:00

❗ Попередня реєстрація обов’язкова для резервування місць в залі 👉http://bit.ly/2BbjTxj або 📲 +38 (067) 557-87-06

У програмі:
📍 вступна кампанія 2020
📍 переваги освіти в IT Step University
📍 особливості навчальних програм бакалаврату та магістратури, доуніверситетської підготовки (9-11 кл.), підготовки до ЗНО (11 кл.)
📍 знайомство з ректоратом та викладачами
📍 можливість неформально поспілкуватися зі студентами, відчути атмосферу університету
📍 екскурсія та індивідуальні консультації

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас:

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: