Cтудент 3 курсу IT Step University Павло Дудич разом з командою створив програмний продукт Paideia – платформу для вивчення англійської мови – www.paideia.space

Пайдея – це платформа, яка допомагає вивчати англійську мову за допомогою штучного інтелекту. Проект об’єднав у собі перевірений часом  класичний підхід вивчення іноземних мов з сучасними інтерактивними розумними технологіями. Ви зможете читати та перекладати будь-який текст, тренувати граматику на реальних реченнях, дивитися та перекладати відео з youtube, грати в ігри, проходити уроки від вчителів, поповнювати свій словниковий запас. І це вже будуть сервіси, наповнені елементами штучного інтелекту.

Ми поспілкувалися з Павлом, аби дізнатися більше про сам продукт, ідею його створення та подальші плани розвитку.

 

 

В чому унікальність створеного продукту, які його переваги над існуючими на ринку продуктами?

Наша унікальність в підході та інтерфейсі. Ви знайдете в комплексі те, чого немає на інших платформах: контекстне тренування граматики, плани занять, безліч тренажерів, вивчення пропозицій з відео-прикладами, миттєві переклади будь-якого тексту, акцент на візуалізацію та простоту використання.

Як зявилася ідея створити саме такий продукт?

Мені завжди хотілось створити те, чого не вистачало під час мого вивчення англійської мови. Через широкий спектр контенту, я дуже люблю читати статті англійською мовою. Аналіз ринку показує достатню одноманітність додатків з мовними курсами. Нам з командою прийшла ідея контекстного тренування граматики з можливістю перекладу слів. Ми подумали, чому б не поєднати корисне з приємним – читати те, що тобі цікаво, і паралельно тренувати англійську мову? Поступово, на наступних етапах розвитку у додатку почали з’являтись нові опції, які розширили його можливості через наповнення новим функціоналом.

Які знання/предмети з університету стали найбільш корисними?

Зазвичай на це питання треба було б відповісти так: “англійська, web-технології” і так далі. Це зрозуміло, оскільки саме в процесі вивчення цих предментів і зародилась ідея продукту. Але поштовхом для її реалізації стало дещо інше. За два роки навчання в IT Step University я зрозумів, що  один чи в команді, я можу створити цей продукт. Відчуття впевненості, мотивація, бажання створювати нове є цими найголовнішими чинниками, завдяки яким продукт реалізувався.

Що було найскладніше при створенні?

Я міг би сказати, що найскладнішим було складання алгоритмів і їх подальша реалізація. Але насправді найскладнішим було – це почати. Найперше треба було визначитися куди рухатися та яка моя ціль. А вже після цього настала друга фаза – це старанна і безперервна робота над проектом.

Які ти бачиш перcпективи щодо його апґрейду?

Для нас дуже важливо відповідати сучасним трендам і постійно вдосконалюватися. “As the sun knows even the sky is not the limit … “. З найближчих планів – реалізація нового функціоналу, завдяки якому на реальних ситуаціях можна буде тренувати діалоги. Подальша мета – реалізація не тільки платформи для вивчення іноземних мов, а й в цілому як місце для самовдосконалення.

Зараз тобі 19 років, ти з командою створив компанію. Як ти бачиш себе через 10 років?

Для програмного додатку 10 років це дуже великий термін. Тому я дуже хочу щоб і за такий значний термін наш додаток продовжував допомагати людям вивчати іноземні мови та розвиватися. Стосовно себе, то хочу додати таке: через 10 років я однозначно буду досвідченішим. Більше цього, сподіваюсь, що через десять років я стану частиною успішної компанії Paideia, яка, у свою чергу, буде одним із світових лідерів  з саморозвитку.

 

 

Якщо бажаєте навчатися в IT Step University, маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: