Мотивація – це головний фактор для досягнення успіху. Саме тому, перший тиждень навчання для студентів IT Step University розпочався з традиційного Inspiration Week.

Тиждень буде присвячено мотивації, зустрічам із цікавими особистостями, які поділяться власними знаннями та досвідом роботи в ІТ-сфері. Окрім того, на студентів чекає багато нових знайомств, реальні життєві кейси та багато корисної інформації про навчання в університеті.

Усі спікери – професіонали своєї справи з багаторічним досвідом.

Представляємо наших спікерів, які заряджатимуть енергією та мотивацією протягом тижня.

 

3 вересня о 15:00 будемо говорити про лідерство з Лілією Мудрик.

Спікер: Лілія Мудрик – директор корпоративного університету IТ-компанії ELEKS, бізнес коуч, тренер, ментор з персональної та командної ефективності для керівників та власників бізнесу.

 

4 вересня о 12:30 Денис Москалевський розповість про кар’єру та тренди сучасного ринку праці.

Спікер: Денис Москалевський – професіонал з 6-ти річним досвідом роботи в галузі управління персоналом. Отримав великий досвід роботи, як в маленьких, так і в міжнародних аутсорсингових компаніях, включаючи досвід підбору та утримання працівників, оцінки результативності роботи, навчання та розвитку персоналу, побудови та планування кар’єри, вирішенні конфліктних ситуацій, активізації залучення працівників, розробки політик щодо управління персоналом.

 

4 вересня о 14:00 поспілкуємося з Галиною Даців про навчальну гнучкість, як важливу складову для досягнення успіху.

Галина Даців – керівниця Університету SoftServe. Свою кар’єру в IT розпочала у 2003 році з посади інженера з якості програмного забезпечення. Згодом обіймала посади менеджера проектів, менеджера з продажу, бізнес-аналітика. Крім того, Галина Даців має досвід викладання у Львівському національному університеті ім. І.Франка та захистила кандидатську дисертацію з обчислювальної математики. Останні 10 років очолює корпоративний університет компанії SoftServe та відповідає за професійний розвиток і навчання працівників.

 

5 вересня о 15:00 Тарас Озарків розповість про soft skills та навіщо вони IT спеціалісту.

Спікер: Тарас Озарків – Tech Lead, Senior BI Developer at Skelia. Понад 5 років працює у сфері ІТ. Основна спеціалізація – Business Intelligence. Працював з різноманітними доменами та вередливими клієнтами. Найкращим антидепресантом для себе вважає спорт. А гумор – найважливішим скілом.

 

6 вересня о 13:00 Микола Воронін проведе лекцію на тему «Дизайн на 280 км\год: Шлях одного дизайнера, або Як ніколи не перегоряти!».

Спікер: Микола Воронін – Head of Digital Design Direction at ІТ Step University, Art director at Voronin Design Studio. Один із найвідоміших львівських дизайнерів зі стажем понад 9 років, який створив безліч резонансних проектів. Організатор перших конференцій від Всесвітнього порталу дизайнерів «Behance». Працював в різних міжнародних компаніях, а згодом вміло перевів цей досвід на власний успіх. Заснував власну дизайн студію. Реалізував чимало успішних проектів, що сприяли значному розвитку підприємств Львівщини, для яких були надані послуги графічного дизайну.

 

Сподіваємося, що отримані знання протягом тижня будуть застосовані студентами найближчим часом, адже віримо, що наші студенти – це наступне покоління таких же професіоналів!

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: