Менторство – один з дієвих інструментів для особистісного та професійного зростання. Присутність ментора є особливо цінним на етапі розвитку, навчання, професійної реалізації. Тому університет потребує таких фахівців. За допомогою ментора студент має змогу ефективніше розвиватися, розширювати світогляд та отримувати всебічну підтримку в різних питаннях. HR-ментори забезпечують створення комфортних, сприятливих умов для навчання. Вони визначають схильності, таланти студентів та заохочують їх до розвитку.

Про необхідність посади HR-ментора розповідає ректор IT Step University Віктор Волошин:

“Кожен університет шукає свій шлях, який моделює успішний розвиток, якісну підготовку фахівців, їхню успішність. На мою думку, кожна людина, яка хоче прогресувати, повинна мати ментора. Це має бути людина, якій довіряєш, до якої за необхідності можеш звернутися, висловитися, отримати пораду чи авторитетну оцінку. HR-ментор допомагає вирішувати питання побутового та медичного спрямування, супровід навчального процесу, моніторинг успішності, а найголовніше – надає рекомендації та координує щодо подальшого працевлаштування. З цією метою ми запровадили таку інституцію і бачимо позитивні результати”.

Вважаємо, що випускник університету має бути щасливий, вмотивований і працевлаштований. Менторство не є чимось новим, адже сфера HR активно розвивається та культивується, що найбільш показово бачимо в ІТ-компаніях. Наші студенти мають можливість ще під час навчання адаптуватися до такого формату корпоративної взаємодії, що чекає їх у подальшій роботі.

HR-ментор допомагає визначити особистісний потенціал студентів, зони для їхнього розвитку. Також він допомагає розставити пріоритети, знайти варіанти та шляхи для досягнення цілей, заохочує до здобуття певних корисних навичок, сприяє та підтримує в кар’єрних питаннях, надає консультації.

Робота HR-ментора має формальну складову, що включає реалізацію конкретних кроків в рамках програми розвитку студентів, а також неформальну – створити особливу атмосферу, що надихає до прогресу та досягнення поставлених цілей.

Та основним завданням є працевлаштування студентів, але з дипломом та відповідним рівнем знань. Робимо акцент саме на доцільності здобуття вищої освіти з подальшими перспективами.  Уже маємо студентів, що паралельно працюють в ІТ-компаніях. Для них є формат змішаного навчання – blended learning, коли студент завершує здобувати вищу освіту і паралельно вже працює. 

IT Step University активно співпрацює з провідними компаніями галузі щодо навчальних програм та кар’єрних можливостей студентів. Маємо підписані угоди з  SoftServe, EPAM, Фалконсофт Україна, 711 МЕДІА ДЕВЕЛОПМЕНТ, Центром високих інформаційних технологій, Інформаційно-Аналітичною Компанією «СЕВЕН», Voronin Design Studio та іншими. Завдяки цьому університет надає більше можливостей студентам для професійного розвитку. 

Важливим аспектом є також комунікація з викладачами, отримання їхнього фідбеку. У нас працюють викладачі-практики з провідних ІТ-компаній. Дуже часто такі фахівці приходять до нас не заради викладацького досвіду чи за матеріальними винагородами. В університеті вони знаходять талановитих студентів, з якими потім налагоджують співпрацю і пропонують їм роботу. Відверто кажучи, інколи доводиться навіть стримувати кар’єрні амбіції студентів, адже навчання також дуже важливе. У майбутньому це матиме кращий ефект для них самих.

HR-ментор IT Step University Саміра Султанова каже, що має дуже насичену та динамічну роботу, але дуже тішиться, коли бачить прогрес та успіхи своїх підопічних. Студенти цінують її за привітність, комунікабельність та готовність допомогти.

Менторство в університеті включає різносторонній розвиток та спільне дозвілля. Наші HR-ментори супроводжують студентів у різних заходах, подорожах, екскурсіях. Завдяки цьому формується особлива атмосфера довіри та сприятливе середовище для комунікації. 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: