Не секрет, що ІТ-галузь – одна з найперспективніших, зокрема в Україні. Щороку зростає кількість ІТ-компаній, які потребують фахових спеціалістів. Якщо ви вирішили стати IT-фахівцем, але ще обираєте спеціалізацію та можливу професію – тоді читайте далі.

Студенти IT Step University здобувають освіту за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Та вже після другого курсу бакалаврату мають змогу обирати спеціалізацію:

  • Digital дизайн
  • Web програмування
  • Комп’ютерні мережі та кібербезпека
  • Інтернет речей (IoT)
  • Розробка програмного забезпечення
Високий рівень викладацького складу, наявність проектних робіт, комунікація з HR-менторами та провідними фахівцями ІТ-індустрії, проведення мотиваційних тижнів, різноманітних івентів створюють “road map” для самовираження та професійної реалізації кожного студента. 
 

Digital дизайн

Творча ІТ-спеціалізація, яка дасть змогу реалізувати власні ідеї та створити унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти. Навчання за напрямком “Digital дизайн” буде проходити під керівництвом досвідчених менторів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Навчання включатиме створення унікальних проектів для компаній, отримання практичного досвіду на міжнародних стажуваннях, а також майстер-класи від провідних експертів галузі. Зокрема, вже з вересня 2019 року студенти ІТ Step University зможуть вивчати цифровий дизайн під керівництвом Миколи Вороніна, який є керівником однієї з найкращих дизайн-студій Західної України – Voronin Design Studio.

Можливі посади:

Дизайнер сайтів, окремих сторінок

Верстальник сайтів

Дизайнер поліграфічної продукції

Дизайнер інтерфейсів

Розробник логотипів і фірмового стилю

Flash-аніматор

Адміністратор CMS

 

Web програмування

В результаті навчання студенти отримують сучасні знання, які необхідні для провадження інженерної діяльності в процесах створення інформаційних технологій – від початкового етапу обговорення концепції та створення технічного завдання до кінцевого етапу супроводу програмних продуктів на етапах їх комерційного використання.

Можливі посади:

Розробник програмного забезпечення

Розробник і адміністратор баз даних

Front-end розробник

Back-end розробник

Full Stack розробник

Аналітик (проектувальник) програмного забезпечення

Інженер з контролю якості ПЗ

Тестувальник ПЗ (QA)

Керівник процесу створення програмного забезпечення

 

Комп’ютерні мережі та кібербезпека

Навчальна програма підготовки спрямована на вивчення і набуття уміння ефективного використання сучасних інформаційних технології та засобів для їх застосування впродовж життєвого циклу будь-яких програмних систем. В результаті навчання студенти отримують сучасні знання, які необхідні для провадження інженерної діяльності в процесах створення інформаційних технологій, адміністрування комп’ютерних систем та організації захисту цих систем.

Можливі посади:

Розробник прикладного програмного забезпечення

Розробник і адміністратор баз даних

Адміністратор інформаційної системи

Системний адміністратор

Інженер з організації захисту інформаційних систем

Експерт захисту інформації

Розробник засобів захисту інформації

Аналітик комп’ютерних систем

 

Інтернет речей (IoT)

Керування побутовими предметами, бізнес-процесами  та промисловістю без участі людини – це майбутнє, яке будуть створювати спеціалісти з інтернету речей. IT Step University проводить навчання з найбільш актуального ІТ-напряму, який повністю переверне життя людства.

Навчання студентів стане інструментом дослідження і розуміння навколишнього світу, які допомагають зрозуміти реалізацію потенціалу інтернету речей. В процесі навчання студенти набувають практичних навиків не тільки в технологічній області, а й в напрямах архітектурної, управлінської та організаційної виробничої діяльності.

В результаті навчання студенти отримують сучасні знання, які необхідні для провадження інженерної діяльності в процесах створення інформаційних технологій, розробки розумних пристроїв та розумних систем.

Можливі посади:

Розробник прикладного програмного забезпечення

Розробник і адміністратор обчислювальних середовищ

Розробник смарт (“розумних”) пристроїв

Інженер-робототехнік

Архітектор “розумних” систем

Аналітик комп’ютерних систем

Аналітик даних

Розробник засобів захисту інформації

 

Розробка програмного забезпечення

Спеціаліст з розробки програмного забезпечення – затребувана професія сучасності та майбутнього. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В IT Step University майбутні спеціалісти навчаються за програмами вишів США, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених менторів, тестують та розробляють системи управління на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном.

Можливі посади:

Розробник програмного забезпечення

Розробник і адміністратор баз даних

Архітектор програмної системи

Аналітик (проектувальник) програмного забезпечення

Інженер з контролю якості ПЗ

Тестувальник ПЗ (QA)

Керівник процесу створення програмного забезпечення

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: