Запрошуємо учнів 9-11 класів на унікальну програму доуніверситетської підготовки в IT Step University!

 

Встигніть зареєструватися – залишилося декілька місць за локаціями:

  • вул. Замарстинівська, 83а (приміщення IT Step University), в будні дні.
  • вул. В. Великого, 55 А (ліцей №2)
  • вул. Я. Гашека, 13 (ЗСШ №32)

 

Що чекає студентів протягом навчання:

  • розвиток soft skills – комунікація, робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій
  • вивчення англійської мови, риторики, критичного мислення
  • набуття професійних навичок у сфері IT – знання програмування на мові Python, web-програмування, розробки мобільних робототехнічних систем, а також найбільш уживаних інформаційних технологій
  • адаптація до програм університетської освіти
  • визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії
  • підвищення рівня зацікавленості навчанням
  • розвиток мотивації для здобуття університетської освіти

Навчання у сучасному форматі:

 

Мета доуніверситетської підготовки – через призму особистісного розвитку сформувати базові професійні навички в ІТ-сфері, навчити критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширити загальний світогляд.

Дворічна програма є актуальною для кожного, адже в умовах глобальної діджиталізації всі сфери діяльності вимагають знання цифрових технологій. Навчання буде особливо корисним для тих, хто планує пов’язати своє життя зі сферою ІТ.

 

Встигніть зареєструватится на унікальну програму доуніверситетської підготовки! Незабаром старт навчання. Вже формуються групи.

Телефонуйте +38 (067) 557-87-06 або реєструйтеся:

 

 

Викладачі

Зі студентами доуніверситетської підготовки IT Step University працюють досвідчені викладачі, представники бізнесу та ІТ-спільноти, а також HR-ментори.

Вони вчаться креативити, мислити, але основне в цій програмі є те, що вони отримують не просто професійні навички, вони це отримують через призму розвитку особистості“, – про результати навчання розповідає Надія Цюра, керівник програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

Насправді, для них це відкриває безмежний світ можливостей“, – ділиться Юрій Фіцик, викладач робототехніки. Викладач переконаний, що діти, які вийшли з IT Step University більше готові до втілення своїх власних проектів, ніж звичайні школярі, які такої освіти не мають.

 

Тривалість навчальної програми – 2 роки (4 семестри).

Кожен семестр складається з 14 навчальних тижнів та 1 залікового.

1 тиждень передбачає 4 заняття по 2 академічні години.

 

Вартість навчання становить 11 500 грн. за семестр. Усього 4 семестри. Вартість навчання за рік – 23 000 грн., за два роки – 46 000 грн.

 

Відгуки

У червні 2019 року IT Step University отримав перших випускників програми доуніверситетської підготовки.

Я дуже радий, що університет, в першу чергу, ставить за основу хороші відносини і теплу робочу атмосферу. І їм це вдалося. Я вірю в сучасний спосіб освіти і бачу це в цьому університеті. Тому ми готові і приймаємо рішення також продовжити навчання“, – розповів про свої враження Богдан Кирилюк, батько випускниці програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

На даний момент я відчуваю себе набагато впевненіше. Я дізналася багато нового. Протягом 4 семестрів я вивчала дизайн, робототехінку, в нас був семестр по Python, ми писали ігри, і вже захистились по Java на Android studio. Я вважаю, що зараз у мене досить хороші результати. Мені дуже подобається колектив викладачів і як вони доносять матеріал – дуже зрозуміло. Якщо щось незрозуміло – пояснюють ще раз. Навіть в школі не завжди так було. Тому я вважаю, що це дуже добре для студентів“, – поділилася Марія Кирилюк, випускниця програми доуніверситетської підготовки IT Step University, яка вже подала документи для продовження навчання на бакалавраті.

Також отримали фідбек від студентів програми доуніверситетської підготовки IT Step University:

Я окрім того, що здобув нові знання, також навчився працювати в команді, здобув нових друзів“, – Максим Бохонко.

Тут дуже атмосферно, хочеться постійно працювати, ти постійно вмотивований“, – Роксана-Теодора Гординська.

 

 

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти безкоштовне он-лайн тестування

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

Якщо маєте запитання – телефонуйте: