Студентські роки завжди незабутні. А тим паче в студентів IT STEP University, які напрочуд ініціативні, дружні та завжди відкриті до нових звершень.

Тож команда  IT STEP University підхопила студентський запал та  порив до пригод і допомогла зорганізувати незабутню спільну подорож. 

Програма обіцяла бути насиченою і цікавою. Та з впевненістю можна сказати, що результат навіть перевершив сподівання. Насаперед ми побачили жваве спілкування між студентами доуніверситетської програми та бакалаврату, що не може не тішити. Приємно було чути хороші відгуки про навчання в університеті та розумні настанови від старших побратимів.

Олег Шалавило, випускник програми доуніверситетської підготовки  IT STEP University, вже майже студент нашого університету (вже у перший день вступної кампанії подав до нас документи на навчання!!!), ділиться своїми враженнями:

“Мені дуже сподобалась поїздка з університетом. У нас була крута компанія і хороші керівники, а ще дуже цікаві заняття з англійської мови. Також запам’ятався  відпочинок на морі. Та особливо вразили екскурсії в Барселону та Ніццу. Це неймовірні міста! І  незабутні емоції я отримав від поїздки в Монако. Мені подобається те, що керівництво IT STEP University підтримує наші амбіції та допомагає у всьому.”

І справді, ми відвідали декілька країн, кожна з яких залишила слід в нашому серці. Адже ми змінюємось по мірі того, як змінюється вигляд за вікном. А щоб відпочинок приніс ще більше користі — додали ненав’язливу нотку навчання.  Насичені тренінги з англійської мови, спілкування з іспанськими студентами, різноманітні інтелектуальні ігри – усе це стало корисним доповненням до веселощів і релаксу. Студенти із задоволенням ділилися своїми вміннями та завзято черпали нові скіли з чудовим викладачем Івонною Романюк. А після успішного завершення навчання кожен отримав сертифікат від  Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці.

Детальніше про те, де побували і що вразило наших студентів у поїздці, можна довідатись із розповіді студента 2 курсу  IT STEP University, Богдана Попика:

“Дуже вдячний IT Step University за чудову можливість продовжити свій список відвіданих місць на Землі, вдосконалити свої знання з англійської мови та розширити уявлення про Європейські країни.

А розпочалися наші пізнавальні канікули зі столиці Угорщини – величного Будапешту, який розкинувся на берегах Дунаю. Розкішна архітектура міста, що зберігає дух імперії, вражаючі мости, що забезпечують відчуття простору та затишку й смачний гуляш задали чудовий тон такій довгоочікуваній поїздці.

Наступного дня наша команда прибула в сонячну Італію. Затишне містечко Діано Маріно привабило своєю гостинністю та квітучими вулицями, а тепле море змусило забути про втому.

Далі на нашому шляху – найпоетичніше місце на Землі – Лазурове узбережжя Франції. Ми відвідали романтичні міста Канни та Ез, де скористалися нагодою заглянути на місцеву парфумерну фабрику.

У супроводі ароматів французьких парфумів та мальовничих узбережь ми нарешті досягнули гарячої та пристрасної  Іспанії. Чарівне узбережжя Коста Брава тепло прийняло нас в свої обійми, а містечко Лорет де Мар сім днів ніжило усіх теплими морськими хвилями.

По дорозі додому нас зустріла грайлива Ніцца, яка повністю занурила в свою вишуканість та французький шарм і колорит. Звісно, побувавши недалеко від Монако, ми не втрималися від спокуси і на кілька годин поринули в світ розкоші, дорогих авто та яхт, вілл, казино та кришталево чистої морської води!

Це була неймовірна подорож, яка запам’ятається мені назавжди. Чудова компанія, дружня атмосфера, дивовижні місця та ефективна робота над англійською мовою – це все було складовою нашої поїздки. Відтепер я не пропущу жодної активності, організованої IT Step University, адже тільки вони можуть залучити нереально крутого гіда, показати мальовничі місця світу, підвищити наші знання інтернаціональної мови, створити чудовий настрій та подарувати нових друзів.

Окремо дякую Самірі Султановій та Надії Цюрі за чудову організацію та допомогу впродовж усієї поїздки❤️🤩!

 Дуже вам дякую, ви найкращі🌍😻😎

Пишаємося нашими студентами!!! Бажаємо, щоб не згасав ентузіазм та спрага до підкорення нових вершин! А Ваш IT STEP University підхопить кожну сміливу ідею та допоможе втілити її в життя!

Стежте за нами, долучайтесь до нашої команди, попереду ще багато  подій та неймовірних пригод!!!

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: