Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2019 року.

 

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

 

За 2 роки своєї діяльності IT Step University в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України зміг досягнути результату – 139-140 місце серед 240 вишів.

 

 

 

Також інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє приватні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

 

Серед приватних навчальних закладів України IT Step University ввійшов у 10-ку, зайнявши гідне 9 місце.

 

Джерело: www.osvita.ua

 

Пишаємося нашим результатом за підсумками 2 років діяльності! Не зупиняємося на досягнутому!

Зі слів нашої студентки, Катерини Гавриш: “Це місце, де можна знайти свою нішу, визначитися з майбутнім та розвивати себе зі всіх сторін. Університет є новим, тож впевнена, що з часом і досвідом він буде невпинно розвиватися та стане провідним в Україні”.

Студенти IT Step University мотивують до розвитку та заслуговують на найкраще!

 

Відсьогодні вже чекаємо абітурієнтів для прийняття заяв для вступу.

Нагадаємо графік:

10-22 липня – подання заяв для вступу на денну форму навчання,

10-16 липня – для абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів,

12-23 серпня – подання документів на заочну форму навчання.

 

Чекаємо за адресою: м.Львів, вул. Замарстинівська, 83 а.

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00. У суботу – з 9:00 по 13:00.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: