Сьогодні ми з радістю констатуємо, що дворічна плідна кооперація між IT Step University та найбільшою ІТ компанією України EPAM Systems, знайшла своє логічне продовження у підписанні офіційного договору про співпрацю.

У світі настала епоха digital трансформації. Відбуваються еволюційні зміни у розбудові бізнесів на глобальному ринку, з’являються зовсім нові форми взаємовідносин. Компанія EPAM Systems активно імплементує ці нові форми в Україні. Будучи членом ІТ Асоціації України, компанія є одним із лідерів по розробці та впровадженні різноманітних освітянських програм, що дають можливість підвищувати ефективність підготовки інженерних кадрів в галузі IT. Зі слів директора львівського офісу EPAM Systems, Андрія Трофімова, за минулий рік до компанії доєдналося 800 молодих спеціалістів. Щороку компанія навчає 2000 студентів у найбільших містах України. Відчуваючи гостру нестачу кваліфікованих кадрів і розуміючи усі проблеми, які гальмують успішне функціонування вищої школи, EPAM Systems розгорнула масштабну освітню програму співпраці з університетами України.

“Ми всі розуміємо, що тільки освіта і тільки освіта зможе допомогти нам – ІТ компаніям, розвивати наш бізнес. І разом з цим, розвивається наш бізнес – розвиваються супутні бізнеси. І Львів стає дійсно потужним центром, ІТ центром, креативним центром; центром, де будь-яка людина може знайти будь-які можливості для свого саморозвитку”- сказав Володимир Вергун, керівник навчальних програм у львівському офісі Epam, викладач та ментор IT Step University.

 

 

Наш університет насамперед бачить співпрацю з EPAM Systems у виробленні стратегій розвитку підготовки студентів. Входячи у ТОП 100 найбільших компаній світу, Epam дуже добре розуміє тренди суспільно-економічного розвитку. Завдяки цьому університет може актуалізовувати власні траєкторії розвитку професійної підготовки. Через експертну оцінку навчальних програм, використання технік “blended learning” університет разом з компанією формулюють такий кваліфікаційний рівень підготовки випускника, який є достатнім для діяльності в умовах стрімкого технологічного розвитку.

Найважливішим критерієм успішності освітянської діяльності університету є якість випускників. З цією метою університет розглядає співпрацю з EPAM Systems крізь призму розвитку процесів щодо забезпечення якості результатів навчання. Володіючи унікальним досвідом, який об’єднує з одного боку уміння автоматизації процесів, а з іншого – підготовку молодих спеціалістів, компанія  EPAM Systems виступає експертом з розбудови та функціонування системи забезпечення якості університету.

«Але найважливіше не підписані документи чи стіни університету, найважливіше ваші очі, націлені вперед, націлені на розвиток” – звернувся до студентів Максим Почебут, керівник навчальних програм компанії Еpam Systems.

 

 

Адже саме студенти дають зворотний push, необхідний для динаміки та розвитку якісної освіти – як бази для розвитку ІТ-бізнесу. Такі презентаційні івенти покликані надихати студентів до навчання та мотивувати на постійний розвиток як для особистісного поступу так і для майбутньої професійної реалізації.

Віримо, що співпраця IT Step University та EPAM Systems – це історія нового успіху для обох сторін. Вона стане прикладом взаємної користі від органічної кооперації виробничих і освітянських компаній. Проте, найбільш важливим є те, що бенефіціаром результатів цієї співпраці є студент, який отримує не просто модний фах, а й можливість гідної реалізації себе як особистості.

 

 

Що вирізняє IT Step University серед інших закладів вищої освіти?

  • навчання відбувається за авторськими програмами, які відповідають вимогам IT-ринку,
  • викладачі-практики, які паралельно працюють в IT-компаніях,
  • сучасні аудиторії, техніка, наявність кафетерію та локацій відпочинку,
  • студенти працюють у командах над власними проектами вже з першого курсу,
  • позанавчальні активності: спеціалізовані курси, тренінги та майстер-класи від лідерів IT-індустрії, участь у хакатонах, міжнародних конференціях, подорожі по Україні та закордон,
  • студенти мають можливість проживати в одному з найкращих гуртожитків Львова неподалік університету,
  • наявність доуніверситетської підготовки для учнів 9-11 класів та підготовки до ЗНО.

 

Які дипломи та сертифікати отримують випускники?

Диплом про вищу освіту державного зразка та сертифікати лідерів індустрії.

З детальними умовами щодо вступу в IT Step University можете ознайомитися за посиланням тут.

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

 

Детальніше про умови вступу в IT Step University та правила прийому можна дізнатися за телефонами: