У понеділок, 6 травня, о 18:00 відбудеться лекція викладача ліванського університету Віктора Савми Security & Privacy in Web Apps, Mobile Apps and the Cloud. Запрошуємо студентів IT Step University, а також усіх зацікавлених!

Виклики інформаційного сьогодення продовжують зростати, оскільки все більше технологій використовується для створення веб-додатків, мобільних програм та проведення хмарних обчислень. Розробники можуть подумати, що підтримка безпеки кожної технології проста. Тим не менше, при аналізі даних можуть виникнути певні труднощі.

Перш ніж писати код, кожен розробник повинен відповісти на деякі запитання:

  • Які проблеми пов’язані із гарантуванням безпеки технології?
  • Що я повинен вивчати і застосовувати для гарантування безпеки?
  • Які загрози і ризики ще є попереду?
  • Яка роль встановлених рамок та шаблонів і як їх використовувати?
  • Яких найефективніших стандартів варто дотримуватися?

Віктор Савма є експертом у галузі ІТ-технологій, цифрових послуг та інтерактивних рішень. Предметом його  інтересів є виклики, пов’язані з інженерією веб-сервісів, особливо зі складними, гібридними онлайн-рішеннями та алгоритмами (інтегровані рішення, платформи соціальних медіа тощо).

Віктор має 16-річний досвід викладання та навчання. Він є старшим викладачем у університеті Нотр-Дам з Лівану, де викладає комп’ютерну безпеку, Інтернет-обчислювальні роботи, веб-дизайн, етику, Java, управління проектами та програмну інженерію.

*Лекція проходитиме англійською мовою з перекладачем.