Ваша дитина закінчує школу і ви обираєте університет? Це дуже важливий і серйозний крок у житті кожної людини! Тому ІT STEP University запрошує на День відкритих дверей  усіх, хто хоче навчатися за новими стандартами вищої освіти та отримати перспективну ІТ-професію!

Чекаємо абітурієнтів та їхніх батьків у суботу, 18 травня,  об 11:00 в IT Step University. Запрошуємо старшокласників познайомитися з університетом та перевагами навчання у ньому! Під час Дня відкритих дверей ви дізнаєтеся про впровадження сучасної ІТ-освіти в IT STEP University.

Зокрема, у програмі Дня відкритих дверей:

  • Зустріч із проректором
  • Презентація підходів до навчання, інформація про навчання на бакалавраті
  • Особливості програми доуніверситетської підготовки
  • Можливості та переваги, що отримують студенти вже на першому курсі навчання
  • Спілкування з НР-ментором студентів, а також із самими студентами

Студенти IT Step University розкажуть, як вони поєднують навчання та роботу, та як їм вдається втілювати свої ідеї в університеті. Також ви почуєте про насичене студентське дозвілля та поїздки за кордон (зокрема, до Фінляндії та Іспанії), адже це дуже важливо для подальшої мотивації вчитися та досягати поставлених цілей!

Крім того, під час Дня відкритих дверей ви зможете побачити, в яких аудиторіях навчаються студенти, отримати індивідуальні консультації, а також побувати на захисті проектів студентів доуніверситетської підготовки, який буде проходити у цей день.

Тож чекаємо вас у суботу, 18 травня, в IT STEP University за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а.

Просимо вас зареєструватися, щоб ми могли з комфортом розмістити усіх гостей.

                                    ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Також зареєструватись можна за телефонами:

(032) 240-38-51

+38 (067) 557-87-06

+38 (050) 441-76-00