Минув тиждень після проведення масштабного і неординарного заходу в IT STEP University –   Tech Step Ideathonякий зібрав і згуртував студентів бакалаврату, викладачів університету, представніків IT-бізнесу, студентів програми доуніверситетської підготовки разом з їхніми друзями, родичами та батьками. Та досі до нас надходять відгуки  від учасників цієї події. Зазначимо, що всі враження мегапозитивні. Тож деякими з них хочеться поділитися.

Ростислав Тинський, студент програми підготовки до ЗНО в  ITSTEPUniversity: 

Я радий, що нам дали можливість проявити себе, показати свої вміння. Ми вчилися працювати командою в реальних умовах і за короткий період часу змогли видати результат. Я радий, що університет проводить такі різноманітні заходи, в яких можна чогось навчитися і розширити коло знайомств. До речі, нещодавно я також брав участь в олімпіаді з англійської мови, яка також проводилася в  IT STEP University, і зайняв третє місце.

Юрій Саврук, навчається в музичній школі разом зі студентом програми доуніверситетської підготовки Юрієм Мандриком і був із ним в одній команді на хакатоні:

Емоції просто зашкалюють! Було неймовно цікаво працювати в команді з такими веселими і розумними учасниками! Я вперше на такому заході і мені дуже сподобалось. Мені випала честь презентувати наш проект перед великою аудиторією. Я це робив англійською мовою і мені дуже сподобалося!

Данило Теплий, студент програми доуніверситетської підготовки, тімлідер команди-переможця:

Насамперед хочу сказати, що нашу команду прийняли дуже привітно.  Розійшовшись по своїх аудиторіях, ментори підходили до нас і готові були відповісти на всі наші запитання. Під час презентації було цікаво переглядати роботи інших команд, бо вони були сильними суперниками. Всій команді дуже сподобався цей захід, ми покращили свої навички командної роботи, весело та цікаво провели свій час. Чекаємо наступних заходів! Дякуємо за приз!!!

Команда IT  STEPUniversityтакож задоволена результатом проведеного ідеатону.

Дякуємо всім учасникам за креативні ідеї, за злагоджену командну роботу, за чудову атмосферу. Сподіваємось, що ваші ідеї будуть втілені в життя, бо вони справді геніальні! Це і фільтр-збагачувач води, і машина для чищення взуття, і розумна подушка, і протипожежна установка, і додаток для допомоги людям з вадами слуху та багато іншого. Особливо вдячні студентам бакалаврату за чудову організацію і за менторство, а також представникам ІТ компаній за співпрацю і постійну підтримку.