IT Step University – один з небагатьох університетів в Україні, де окремим повноцінним спецкурсом викладається дисципліна “Критичне мислення”. Цю необхідну навичку розвивають в студентів з перших днів навчання на бакалавраті, а також такий предмет входить в блок Soft Skills на програмі доуніверситетської підготовки.

Щоб бути в тренді і відповідати статусу сучасного інноваційного університету, IT Step University забезпечує відповідні умови для професійного та особистісного зростання своїх викладачів.
На минулому тижні викладач критичного мислення IT Step University, керівник програми #UF (доуніверситетської підготовки) Надія Цюра взяла активну участь у чотириденному Critical Thinking and Solving Problem Campus. Цей кампус проводився на базі Національного університету “Києво – Могилянська академія” і був організований ГО ВИЩЕ за підтримки Міністерства освіти і науки України, Британської Ради в Україні, видавництва Pearson та Dinternal-Education. Про враження і перспективи від участі в цьому непересічному заході розповідає сама учасниця Надія Цюра.

Стимулом до участі в кампусі з критичного мислення було моє бажання здобути додатковий досвід для викладання предмету, який вивчають студенти IT Step University, і який їм, вочевидь, подобається. Проте розуміючи, що немає меж досконалості і прагнучи ще більше зацікавити здобувати цю цінну навичку, намагаюся відвідувати такі події, де є можливість перейняти корисні знання. Кампус цілком виправдав мої сподівання. Цьому сприяли відмінна організація, підбір тренерів та когорта учасників.

Впродовж навчання ми спостерігали за різноманітними сучасними форматами проведення занять, апробовували всілякі методики та інструменти розвитку критичного мислення, креативності, дизайн мислення тощо. Експерти ділилися корисними ресурсами, платформами, рекомендаціями цікавих книжок, деякі з них я вже навіть почала опрацьовувати.

І як результат – я систематизувала свої знання та надихнулася новими ідеями, які обов’язково втілюватиму. Готова поділитися отриманим досвідом із своїми колегами.

Великою цінністю стали знайомства з надзвичайно цікавими людьми. В задумах є багато спільних проектів. Більше того, вже можна проанонсувати, що за домовленістю з організаторами, наступний весняний кампус 2020 для викладачів з усієї України та не тільки пройде у Львові, в стінах IT Step University.

І ще хочу зазначити, що помічала захоплення співрозмовників, коли я розповідала про наш університет, про підхід до навчання, до викладання, про успіхи студентів. І це мотивувало ще більше.