В IT Step University відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. У закладі олімпіаду організували для студентів бакалаврату та доуніверситетської підготовки з однаковими завданнями.

Перший етап складався з кількох частин: аудіювання, використання мови – знання синонімів та антонімів, граматика, читання та письмо. Серед письмових завдань було написати неофіційного листа.

Студентів, які набрали певну кількість балів, очікувало ще й усне мовлення. Їм запропонували небанальні теми: «Чи добре було б, якби на Землі настав хаос і життя без правил?», «Штучний інтелект», «Яким чином вплине 3D-принтер на життя людей у майбутньому», »Як змінилися засоби комунікації за 50 років» тощо.

Як зізнаються викладачі, питання досить важкі. Але їх обрали для того, щоб мотивувати студентів думати нетипово, креативно.

«Такі заходи надзвичайно важливі, оскільки вони допомагають студентам поставити собі нову мету, випробувати себе, застосувати свої  знання на практиці. Дуже часто буває, що студенти вчаться, виконують усі домашні завдання, але не бачать особистого прогресу в іноземній мові. Тому олімпіада дозволила їм використати набуті знання і навички, оцінити себе і зрозуміти свій прогрес і над чим варто ще працювати», – зазначає викладач англійської мови Антоніна Палецька.

В учасників олімпіади – теж яскраві враження.

Першокурсник Павло розповідає: «У мене було питання про те, якби хаос охопив нашу планету. Це цікаве питання, але на нього дуже складно відповідати. Загалом олімпіада була не надто важкою, але були моменти, коли  я трохи розгубився».

Володимир, який навчається на до університетській підготовці, додає: «Найважчим був перший етап. Там було аудіювання і я не написав одну вправу. Загалом було цікаво, це корисний досвід».

А от Ростислав з доуніверситетської програми пишається тим, що впорався з завданнями на рівні зі студентами університету, незважаючи на те, що він ще школяр. «Загалом мені сподобалося, я не відчував великої складності. Граматика далася легко. Проте мені дуже не вистачало словникового запасу. Та враження залишилися позитивні», – говорить він.

Отож, після кількох годин активної роботи визначили переможців. Серед студентів університету місця розподілили наступним чином:

І – Віталій Луцан

ІІ – Юрій Хомин

ІІІ – Данило Хомин

Серед учасників олімпіади з доуніверситетської підготовки призові місця посіли такі студенти:

І – Ольга Личук

ІІ – Олександр Кравченко

ІІІ – Ростислав Тинський

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови пройде у Львівській політехніці. Тож переможці з IT Step University матимуть змогу представляти там наш університет.