ІТ-галузь з кожним роком стає дедалі популярнішою. І все більше випускників шкіл обирають саме цю сферу для вищої освіти. Першокурсники IT Step University розповіли, чому саме обрали цей університет, та як готувалися ще зі школи до навчання у профільному закладі.

Артур Дерега

«До дев’ятого класу я ще не знав, який напрям мені до душі. Пізніше я зустрів різних людей, які навчаються і працюють в ІТ-сфері. Мене зацікавило їхнє життя, місце роботи і, звісно, заробіток. Також мені пощастило, що я живу в місті Львів, і тут дуже швидко розвивається ця сфера. Я з дев’ятого класу почав поглиблено цікавитися інформатикою. Ходив на різні олімпіади, займаючи призові місця, відвідував різноманітні хакатони. У нас в школі був свій міні-проект, ми робили разом з однокласниками «Смарт-картину». Коли настав момент вибору майбутньої професії, я твердо сказав: «Буду прямувати в ІТ». І тут з’явилося інше питання: де саме здобувати знання і хорошу практику. У моєму виборі були два пріоритетних університети: IT Step University та УКУ. Знову ж таки, звернувся до друзів і знайомих, зважив всі плюси і мінуси , і зупинився на IT Step University. І тепер, коли я провчився перший семестр, я можу сказати: з вибором я не помилився! Хороший колектив, привітні вчителі і HR-менеджери!».

Діана Стойко

«Кожен у житті повинен зробити один з найважливіших кроків – обрати майбутню професію. Зробити це досить складно, адже у голові постійно виникають сумніви. Чи справді це моє покликання? Чи буде мені до душі ця спеціальність? Я розглядала декілька варіантів спеціальносте, і мій вибір впав саме на IT. Ця спеціальність привабила мене перспективою розвитку, а також різноманіттям професій, які вона пропонує. Для початку я визначила свої інтереси, здібності й особливості. Це допомогло мені переконатись, що я рухаюсь у правильному напрямку, і не пошкодую, що обрала IT. Коли я ще вчилась у школі,  старалась підготувати себе до обраного шляху, вивчаючи основи різних мов програмувань. Це дало мені змогу отримати деяке уявлення про IT. Не менш важливим етапом, який потрібно було пройти, щоб стати на крок ближче до своєї мети – це успішна здача ЗНО. Тому я намагалась вивчити якомога більше, щоб вступити в університет своєї мрії. Рідні і друзі підтримували мене. Завдяки ним я відчувала себе впевненою у своєму виборі й сміливо рухалась вперед. IT-галузь дуже цікава і захоплююча! Я не шкодую, що обрала саме її. Пам’ятайте, що запорука успіху – заняття улюбленою справою. Бажаю кожному зробити вірний вибір і успішно скласти ЗНО!».

Олександр Храмов

«У школі ходив до багатьох репетиторів, щоб добре скласти ЗНО. Це була головна ціль після закінчення школи. Я думав, що це найважче, що може бути у моєму житті. Але потім зрозумів, що вибрати професію для свого майбутнього набагато важче. Шукав багато варіантів, де себе спробувати та куди подати документи. Але не хотів витрачати час на якісь старі університети, тому що відгуки про них були негативні, та й викладачі немолоді. Разом з мамою довго обирали, куди вступити. Та завдяки рекламі про IT STEP на сайтах та відгуках знайомих я вирішив прийти і подивитися на заклад зсередини. Коли я вперше прийшов на день відкритих дверей в університет,  я зрозумів, що це саме те, що я шукав: привітні люди, нові аудиторії, неймовірні викладачі, сучасний та новий метод викладання. Я зрозумів, що сфера ІТ дасть мені багато можливостей для реалізації своїх планів та мрій на майбутнє, достойну оплату та розвиток. Сучасний стиль університету дає можливість крокувати «в ногу» з сучасним світом. Я вважаю, що зробив правильний вибір у своєму житті. І футбол настільний тут – просто «бомба»!».

Ольга Деркуца

«ІТ-сфера – це галузь, яка змінює світ. Як і кожна дитина, навчаючись у школі, я думала про те, ким хочу стати в майбутньому. І саме тоді зацікавилась цією сферою. У цей період вона набирала популярності та активно розвивалась. Тому я вирішила спробувати себе в ІТ. Коли прийшов час обирати університет, у мене не було сумнівів, що це буде IT Step University. Адже сам університет був новим та сам хотів удосконалювати нас та себе. Після першого семестру навчання я зрозуміла, що з вибором не помилилася. У IT Step University навчаються та працюють найкращі студенти і викладачі. Тут можна знайти хороших друзів та викладачів, які підтримують рівність із студентами».

Команда IT Step University радіє, що до нас приєдналися такі цікаві і мотивовані особистості! Бажаємо нашим студентам успішного навчання! 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: