Серед студентів IT Step University є вже такі, хто успішно поєднують навчання та першу роботу. Як їм це вдається – ходити на пари, займатися самореалізацією та не забувати про відпочинок – розповідають другокурсники.

 

Червонков Василь:

«Я працюю зі своїм одногрупником Максимом Чудаком. Ми разом розробляємо софт та веб-рішення, які потім продаємо за підпискою. Університет мені допомагає тим, що я можу завжди спитати щось у своїх викладачі з програмування, і відразу застосувати ці знання на реальному проекті. В університеті у нас є проектні роботи з менторами, які працюють в ІТ-компаніях. На цих проектах ми працюємо з актуальними технологіями.

Також мені подобається, що, на відміну від інших університетів, наш заклад заохочує до самостійних проектів і відвідування курсів від провідних компаній у Львові. Це все дає мені змогу розвиватись як спеціалісту і застосовувати свої навички. Звичайно, бракує часу на все, але викладачі йдуть на поступки, роблять додаткові консультації. Ще дуже допомагає те, що коли пропустиш пару, то все одно прочитаєш лекцію в нашому мудлі».

 

Буяков Максим:

«З першого курсу я працював у стартапі Severenity веб-розробником. Мені було легко поєднувати це з навчанням, оскільки це був стартап, не робота на фірмі. Тож я міг займатися цим, коли мав час. Тим не менш, це було доволі складно, інколи доводилося працювати вночі.

Університет дав мені багато знайомств, за допомогою яких тепер у мене більше можливостей. Кожен використовує своє навчання по-різному: вчитися за диплом чи для себе. Але у будь-якому випадку поєднувати навчання і роботу реально. Знання, які дає університет – це інструменти. А як ними користуватися, ти повинен зрозуміти сам. Головне – не стояти на місці.

Я не користуюся правилами тайм-менеджменту. Можливо, якщо ви приділяєте цьому багато уваги, вам буде легше все встигати. Я ж просто багато працюю, мало сплю і вірю, що найближчим часом ці старання принесуть бажаний результат. Хоча я і зараз відчуваю, що вже «в плюсі».

 

Дудич Павло:

«IT-STEP University дав мені не тільки чудові та якісні знання, а й саме навчив мене вчитися. Коли я вступив сюди, то знав у програмуванні рівно NULL. Але за короткий час я настільки захопився і надихнувся цим, що на наступний семестр взяв додатково онлайн-курси з web. Відповідно, це «комбо» знань, яке я отримував з різних джерел, допомогло вийти працювати на фріланс. На початку було трохи важко, але недарма кажуть: «Спочатку ти працюєш на своє ім’я, а потім ім’я працює на тебе».

Багато хто мене питав, як мені вдається поєднувати роботу та навчання. Питали навіть, чи не хочу я кинути навчання через перспективу роботи. На що я завжди відповідав категоричне «Ні». Адже саме завдяки навчанню, колективу та відношенню з їхнього боку я зміг досягти того, що маю. Наприклад, коли я закінчив курси та отримав диплом за це, мені додали бали до екзамену з програмування. Образно кажучи, наш університет не буде ставити вам палиці в колеса, а навпаки, дасть вам змогу пересісти на мотобайк».