«Демо-версія» університетського навчання, можливість себе спробувати та визначитись з майбутньою професією — саме таким був задум програми доуніверситетської підготовки #UF в IT Step University, яка успішно функціонує та набирає обертів. Проте, поспілкувавшись із батьками наших студентів (яких, до слова, вже майже 200), стає очевидним той факт, що місія цієї програми має значно ширший характер, ніж було задумано. Разом з цим команда IT Step University усвідомлює, що ще є куди зростати, тому ми завжди готові до змін!

Дякуємо батькам за відгуки й публікуємо деякі з них. Бо хто ж відвертіше розповість про те, чим саме зацікавила програма доуніверситетської підготовки, що мотивує студентів до навчання і чи задоволені вони результатами!

 

Керівник Eleks University (м. Львів), бізнес-коуч та спікер Лілія Мудрик:

«Ми з донькою Лілею обрали саме цю програму навчання, бо вона зацікавила нас, насамперед, наповненням: можливістю розвивати не тільки навички програмування, а й м’які навички. І наші сподівання виправдалися. Чи подобається доньці навчатись? Я б сказала, що дуже! Ліля ділиться зі мною своїми враженнями, успіхами, труднощами, радиться щодо певних навичок чи власних рішень. Їй цікаво навчатись, цікаво приходити на заняття та спілкуватись з одногрупниками та викладачами.

Подобається атмосфера і можливість проявити себе. І ще вона тут знайшла не лише нових друзів, а й зустріла старих: як виявилось, багато знайомих відвідують тут різні курси. Поки складно сказати, чи сприяють заняття на програмі доуніверситетської підготовки професійному розвитку, а от особистісному – точно так!

Нещодавно мене запросили на презентацію проектів студентів програми доуніверситетської підготовки. Хочу зазначити, що студенти молодці! І дуже добре, що вони вчаться презентувати свої роботи на загал – і викладачам, і батькам, і колегам. Ми часто говоримо про невдачі і практично не вміємо говорити про свої досягнення. Тому такий формат дає змогу розвивати впевненість в собі, тренувати самопрезентацію і говорити про свої успіхи,  налагоджувати комунікацію.

Наразі ще не думала про те, де моя донька буде навчатись після закінчення школи. Але знання і навички, здобуті на доуніверситетській програмі в IT Step University, однозначно можуть стати як першим кроком в IT, так і базою для будь-якої професії, яку вона собі обере».

 

Медичний працівник (м. Борислав) Лілія Ригаль:

«Шлях мого сина Ігоря до програми доунівeрситeтьськоі підготовки в IT Step University почався з літнього табору, який він відвідував, щоб визначитися з майбутньою профeсією. Його це захопило і він вирішив продовжити в цьому напрямку. І вжe другий рік, долаючи тригодинний шлях їздить на заняття. Син кажe, що йому цікаво, бо відкриває для сeбe багато нового, знаходить мотивацію до навчання. Тут панує комфортна атмосфeра , викладачі з повагою відносяться до студeнтів. Мeні подобається, що викладачі на цій програмі — є практиками і профeсіоналами в своїй галузі. Вони надихають своїми досягнeннями і успіхами. Я є прихильницею сучасного формату навчання, а саме такою є програма доунівeрситeтьської підготовки в IT Step University.

Дивлячись, як горять очі підлітків, коли вони створюють і представляють власні проeкти, можна бути спокійними, що потрапили саме туди, дe нашим дітям допоможуть стати і професіоналами, і особистостями. І я впевнена, що діти обов`язково здійснять свою мрію – стати успішними».

 

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО «Янів» (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н) Тарас Дадак:

«Розпочався вже другий семестр на програмі доуніверситетської підготовки в IT STEP University. Хочу зазначити, що методи викладання, які застосовуються в цій програмі, позитивно вплинули на самоорганізацію і підвищення рівня знань моїх дітей – Мирона і Тетяни.

Вони із задоволенням відвідують заняття та з ентузіазмом виконують домашні завдання. Предмети, які вони вивчають, позитивно впливають і на загальний розвиток дітей. Також проводять дуже цікаві додаткові заняття, тренінги, екскурсії, майстер-класи. Діти мають бажання продовжувати навчатись на до університетській підготовці  і я цим дуже задоволений. Дякую!».

 

Учитель математики (м. Львів) Марія Юрчук:

«Діти із задоволенням ходять на навчання, після кожного заняття у них тільки позитивні емоції.  Їм подобається викладання, відношення до них. Для мене як для мами цікаво спостерігати за навчанням синів, їхньою зацікавленістю IT.

Особливо хочу відзначити необхідність представлення виконаної роботи перед аудиторією англійською мовою. Дякую за співпрацю!».