Традиційно в IT Step University на початку кожного навчального семестру відбувається іWeek – Тиждень натхнення та мотивації. Щодня для студентів та усіх бажаючих відбувалися мотиваційні лекції на різноманітну тематику. Цього разу спікери говорили про тайм-менеджмент, важливість постійно навчатися, DevOps, 3D-друк, роботу на фрілансі.

Першокурсники IT Step University поділилися враженнями від Мотиваційного тижня.

Юрій Дучак, 1 курс

iWeek, насамперед, – це професійні спікери та люди, які змогли досягти  певних вершин і не зупиняються. Це також можливість отримати нові знайомства і навіть  ділові пропозиції. Це здобуття нової інформації, розширення світогляду. Як на мене, така подія є дуже корисною. Адже можна отримати відповіді на запитання, які виникли під час промови спікера, і ті, які вже давно цікавлять вас. Особливо мені хотілося б відзначити двох спікерів – Павла Єсипа, що розповідав про 3D-друк, і Олександра Хайнаса з презентацією про Freelance. Вони дали багато цікавої і корисної інформації для мене і змінили мій погляд на ці речі. Вважаю, що мотиваційний тиждень є хорошою традицією нашого університету і дає нам змогу розвивати себе, свою особистість в різних векторах і стилях.

 

Олег Зайцев, 1 курс

Минулого тижня у нашому університеті проходив Inspiration Week. Це було дійсно дуже цікаво! За цей тиждень роботи в продуктивному режимі я зміг отримати багато цінної інформації і нових знайомств. З лекції Олега Скоропада я виніс багато корисного для себе, а Олександр Самуйлов навчив керувати своїм часом та встигати робити все, що плануєш. Також на Time Managment ми дивилися цікаве відео TED Talks про прокрастинаторів. Це дуже круто, що наш університет проводить кожного семестру мотиваційний тиждень!

 

Павло Цюра, 1 курс

Темою першого тренінгу на іWeek був тайм-менеджмент. Хоча основні тези були досить очевидними, та після тренінгу інформація має більш структурований вигляд. Друге заняття було надзвичайно цікавим – про те, чому потрібно вчитися все життя. Хоча найбільш цікавою його частиною були лайфхаки для навчання, зокрема для вивчення іноземних мов. На третій частині нам розказали про те, що таке DevOps-підхід і те, чим займаються представники цієї спеціальності. Зважаючи на те, що я не знав про існування такої професії, мене зацікавила ця тема. Особливо після того, як стало відомим, що Epam буде брати до себе наших студентів на професію DevOps. Четвертий спікер розказував про 3D-друк. Було класно дізнатись більше про цю технологію! Остання частина присвячувалась фрілансу. Було корисно послухати про платформу Upwork та те, як потрібно спілкуватись з клієнтами. Загалом іWeek вийшов класним та пізнавальним, чекаю на наступні події!

 

Богдан Попик, 1 курс

Кожен початок нового семестру у нас починається з іWeek– мотиваційного тижня. Адже після канікул важко зразу включитись в роботу на парах. Мотиваційний тиждень налаштовує нас на наполегливу працю в напрямку IT. Крім того, часто спікери допомагають студентам організувати свій час і навіть знайти свій напрям в майбутній професії. Найбільше мені запам’яталась фраза: «Навчіться вчитись!». Адже в нашій сфері важливо постійно збільшувати свої знання, та прямувати в один крок з інноваціями. Також дуже цікаво почути історії розвитку великих компаній від їхніх засновників. Дуже радий що наш університет дає нам можливість відвідувати такі тренінги та набиратись великого досвіду як і в житті, так і в IT.

Отож, отримавши на iWeek порцію мотивації, студенти з новими силами поринули у навчання. Адже після першої сесії зробили висновки: аби скласти іспити, вчитися потрібно протягом всього семестру, а не в останні дні.