Традиційно студенти IT Step University починають кожний новий семестр навчання з Inspiration Week. Цього разу Мотиваційний тиждень триватиме з 4 по 8 лютого. Ми зустрінемося з цікавими людьми, які готові поділитися досвідом та захоплюючими історіями. 

На зустрічах говоритимемо про те, як усе встигати, як ефективно та швидко вивчати іноземні мови, розкриємо всю правду про фріланс – обговоримо як переваги, так і недоліки віддаленої роботи, та багато інших корисних речей! 

Вхід на всі лекції, окрім однієї, є вільним для всіх бажаючих. Однак попередньо потрібно зареєструватися.

 

Лекція Time management 

Коли: 4-5 лютого, понеділок-вівторок, 16:30

Олександр Самуйлов – HR Business Partner / Business trainer. Поділиться досвідом, як у шаленому ритмі сучасного життя встигати все і нічого не забувати.

Лекцію можуть відвідати лише студенти ІT Step University.

 

Лекція «Чому важливо вчитися все життя?» від Маріанни Петрової.

 

Коли: 6 лютого, середа, 16:30, 217 аудиторія

Маріанна Петрова – Data Scientist у компанії Eleks. Розповість про те, чому важливо вчитися все життя і як робити це правильно. Відкриє таємниці вивчення іноземних мов.

 

Лекція How DevOps works

Коли: 7 лютого, четвер, 15:00, 217 аудиторія

Олег Скоропад – Systems Engineering Team Leader. Лектор познайомить нас з практиками DevOps, пояснить, чому вони важливі та як можуть спростити життя і розробникам, і бізнесу.

 

Лекція «3D-друк – каталізатор для освіти і бізнесу»

Коли: 8 лютого, п’ятниця, 11:00, 318 аудиторія 

Павло Єсип – засновник першого моно-брендового магазину 3D принтерів WANHAO UKRAINE та найбільшої в Україні 3D-ферми. Чому 3D-друк набув такої популярності, що ж насправді можна друкувати і як це можна використати – Павло знає про 3D-друк майже все і готовий поділитися з нами під час лекції. 

 

Лекція «Таємниці freelance» від Олександра Хайнаса.

Коли: 8 лютого, п’ятниця, 13:00, 318 аудиторія 

Олександр Хайнас – ambassador Upwork in Lviv. Компанія Upwork допомагає спеціалістам знайти віддалену роботу. На лекції поговоримо про переваги та недоліки фрілансу, з чого краще почати та на чому варто акцентувати увагу.

Лекції відбудуться у IT Step University за адресою: вул. Замарстинівська, 83а.

Реєстрація на заходи під час Inspiratiom Week за посиланням