Учні, які навчаються на доуніверситетській підготовці в IT Step University, минулої суботи захистили власні проекти. І на цей раз вони зуміли здивувати комісію і гостей своїми роботами.

 

Старшокласники вивчали робототехніку, програмування, англійську мову. Тому і захист відбувався іноземною мовою. І з цим наші учні впоралися на відмінно!

Проекти, які представили на захисті кілька команд, насправді вражаючі! Міні-3D-принтер, сенсорний смітник, різнокольорова гірлянда , дзеркало-годинник – фантазії учням не забракло!

Також вони здивували «розумними» пристроями для дому, наприклад скринькою, яку можна запрограмувати і використовувати замість сейфу, чи  комп’ютерними програмами, які підсилюють ефекти від перегляду фільмів і відеоігор.

Та справжній фурор викликало «чарівне люстерко». Дзеркало непросте: воно не лише показує зображення, а й може показати погоду, транспорт, футбол, курс валют, останні новини тощо.

Зазначимо, що програма доуніверситетської підготовки в IT Step University розрахована на два роки. Це не лише допомагає старшокласникам отримати нові цікаві знання, а й адаптуватися до подальшого студентського життя.

Крім того, ті школярі, які навчалися за програмою доуніверситетської підготовки, навчатимуться на бакалавраті IT Step University три роки замість чотирьох.