У суботу в IT Step University було гаряче! Студенти програми доуніверситетської підготовки успішно захистили свої проекти.

Учні-старшокласники вивчали в IT Step University основи програмування, веб-технології, основи робототехніки, сучасні інформаційні технології, англійську мову, ораторське мистецтво.

Кожна команда презентувала свій власний проект. Хтось розробляв комп’ютерні ігри за допомогою мови Python. Хтось – власні сайти. Сайти вражали різноманіттям тематики: подорожі, спорт, риболовля, домашні тварини, автомобілі. Учні створили навіть портал для юристів.

Усі працювали в командах і підійшли до своєї роботи досить відповідально. Та найголовніше – захист проектів відбувався англійською мовою.

Своїми враженнями після захисту проектів поділилися і батьки учнів.

Ірина Гузьова:

«У мене тут навчається донька. Їй подобається колектив, викладачі, заняття. Хоча поки що їй трохи важко з програмуванням, оскільки вона навчається у гуманітарній гімназії. Але в IT Step ходить із задоволенням, дуже відповідально ставиться до проектів. Поки що вчиться у дев’ятому класі, тож з майбутньою професією ще не визначилася. Та в IT Step здобуває дуже цікавий досвід». 

Геннадій Гервасієв:

«Насамперед, це безцінний досвід. Тому що ні в школі такого не навчать, ні вдома. Я ні на секунду не шкодую, що моя дитина тут навчається. Тим більше, я можу порівняти рівень знань і вмінь на початку, коли донька тільки прийшла сюди, і зараз. Поки що вона зацікавилася  комп’ютерними іграми, тому хоче розвиватися у цьому напрямку. Дуже вдячний усім викладачам. Адже за чотири семестри можна отримати досвід у різних напрямках».

Світлана Кальмук:

«Я дуже задоволена навчанням сина. Про цей заклад ми почули випадково у нашому місті Долина. Ми стояли у черзі на касі в магазині й обговорювали покупку кулеру. Тоді одна жінка почула розмову, що син цікавиться технологіями, і розказала про IT Step. Отак мій син і потрапив на навчання до Львова. Спочатку він дуже хотів бути дизайнером інтер’єру. Він навіть вдома розробив власний дизайн нашої квартири. Але в академії йому розповіли, що тут можна значно більше знань отримати і не обмежуватися однією галуззю. Тож наразі він ще в пошуках себе, але всім задоволений. Думаю, коли людина займається своєю справою, вона буде завжди потрібною суспільству».

Зазначимо, що програма доуніверситетської підготовки в IT Step University розрахована на два роки. Це не лише допомагає старшокласникам отримати нові цікаві знання, а й адаптуватися до подальшого студентського життя. Крім того, ті школярі, які навчалися за програмою доуніверситетської підготовки, навчатимуться на бакалавраті IT Step University три роки замість чотирьох.