Викладач англійської мови про студентів та натхнення до роботи

Робота займає більшу частину нашого життя, тому робити те, що ви любите, є надзвичайно важливим. «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», – сказав Конфуцій.  Без сумніву, можу сказати, що люблю те, чим займаюсь, і отримую величезне задоволення від того, що роблю.

Вже другий рік я викладаю англійську мову в ІТ STEP University, який, на мою думку, є одним з найпрогресивніших університетів України, що готує спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Це навчальний заклад, у якому основний акцент роблять на якості навчання, тут важливий результат. Вже починаючи з першого курсу студенти оволодівають практичними навичками, мають можливість працювати з менторами провідних IT компаній, займатися власними проектами.

Університет є особливим завдяки студентам. Наші студенти – цікаві, неординарні особистості, з широким кругозором, своїм поглядом на світ. Вони дуже різні і це свого роду виклик – достукатись до всіх, знайти правильний підхід, мотивувати їх, пробудити бажання вчитись та самовдосконалюватись.

Відчуваю радість, коли на заняттях бачу їхню зацікавленість, активність, спостерігаю за жвавими дискусіями. Надзвичайно ціную у них непідробну щирість. Їхні очі горять і це дуже надихає. Важко описати відчуття, коли бачу успіхи своїх студентів, коли їхні старання приносять такий бажаний результат. Та найбільша винагорода – розуміти, що вони самі задоволені собою, бачити їхні посмішки. Люблю своїх студентів, їх вміння постійно дивувати та вражати мене. 

Дуже тішить те, що наші студенти цікавляться не лише IT-технологіями – вони знають історію, читають літературу, обізнані у політиці, займаються саморозвитком. Студенти – допитливі та цікаві співрозмовники. Вони впевнені у своїх поглядах, вміють відстоювати свою думку, вони – сміливі. Сподіваюся і вірю, що саме такі студенти побудують майбутнє незалежної та сильної України.