Шалені 90-ті: перші кроки ІТ у Львові

Перші ІТ-проекти у 90-х роках розроблялися в університетських лабораторіях, на заводах, в орендованих хрущовках. Чи могли айтішники 90-х подумати, що завдяки своєму ентузіазму зроблять зі Львова потужний осередок розвитку ІТ? А можливо такий був план? 😉

Львів часто називають українською столицею ІТ. Саме тут у далекому 1993 році була заснована одна з найбільших ІТ-компаній –  SoftServe, друга за кількістю працівників в Україні. Тоді, над першим проектом в орендованій однокімнатній квартирі працювало лише кілька людей, а зараз компанія має штаб-квартири у Техасі, Лондоні, Амстердамі, Софії, Вроцлаві та Стокгольмі.

Хочете почути історію заснування компанії SoftServe від її співзасновника? Отримати відповіді на питання, які давно вас цікавлять?

Запрошуємо на зустріч «Шалені 90-ті: перші кроки ІТ у Львові», де Тарас Кицмей, співзасновник корпорації SoftServe, розкаже про довгий шлях становлення ІТ з перших днів до сьогодні.

Подія буде цікава тим, хто хоче з перших уст почути історію започаткування львівського ІТ, що цьому сприяло, а що заважало, дізнатись про заснування та становлення однієї з найбільших ІТ-компаній в Україні, а також дізнатись стан справ в ІТ сьогодні.

Тарас Кицмей розкаже про :

  • любов до точних наук ще зі школи, командну роботу, важливість знання англійської, про “комсомольське” дозвілля молоді тих років
  • вплив появи комп’ютерів на життя та становлення компанії
  • як заводи та університети ставали осередком зародження ІТ
  • перші інвестиції, конкурентів та заробітки
  • вплив прийняття  незалежності України на розвиток галузі
  • цінності і мотивація у 90-х, що впливали на розвиток ІТ.

Зустріч стане мандрівкою в минуле, яка допоможе вам побачити цікаву та захопливу еволюцію розвитку ІТ у Львові та компанії SoftServe  зокрема. Тарас Кицмей розкаже й про те, якою зараз є стратегія розвитку компанії та людських ресурсів, поговоримо про конкуренцію на ринку ІТ та вимоги до якості. Ну і звісно ви зможете почути настанови від співзасновника масштабної ІТ-корпорації.

Запрошуємо приєднатись до зустрічі  представників ІТ-спільноти, студентів, звісно, що молодь 90-х, яка причетна до становлення львівського ІТ, а також усіх зацікавлених, хто хоче почути реальну, цікаву, а подекуди й веселу історію від Тараса Кицмея.

Модератор зустрічі Володимир Андрєєв, Head of Talent Acquisition у XLNT Spaces. Володимир був студентом Soft Serve IT Academy, а також має досвід роботи Recruitment Lead у Remit та Recruitment Specialist у Global Logic.

Коли: 6 грудня, 18:00

Де: IT Step University, вул. Замарстинівська, 83а

———————————————————————————————————————–

Дякуємо усім за увагу до події! Через велику кількість зацікавлених ми вимушені закрити реєстрацію, аби розмістити усіх із комфортом. Якщо ви не встигли зареєструватися, але хочете потрапити на зустріч, будь ласка, слідкуйте за новинами у події у Facebook – у разі виникнення додаткових місць ми обов’язково повідомимо😉. Також у всіх буде можливість подивитись онлайн трансляцію з події у Facebook.