Студенти IT STEP University відвідали Прибалтику та Скандинавію під час канікул

Коли осінь перестала вже бути золотою, а до Нового року ще чекати й чекати –  студенти IT STEP університету та програми доуніверситетської підготовки разом зі своїми викладачами вирушили в неймовірну подорож за емоціями та перезавантаженням!

Програма подорожі була цікавою і насиченою, адже студенти мали нагоду не тільки відвідати країни Прибалтики та Скандинавії, познайомитися з культурою та ментальністю, а й підвищити свій рівень володіння англійської мови.

За п’ять днів навчання у Міжнародній школі англійської мови у Західно-фінляндському коледжі (м. Гуйтенінг, Фінляндія) студенти підвищили свій рівень володіння англійською мовою, вчились налагоджувати комунікацію між собою та викладачами з Нової Зеландії, США, Ірландії, Австралії. І викладачі, і студенти вийшли із зони комфорту та набули колосального досвіду спілкування з native speakers. За результатами підсумкових тестувань та захистів презентацій усі отримали сертифікати відповідно до свого рівня знань, а іноземні викладачі не приховували свого захоплення неймовірно високими результатами.

Студенти не стримували своїх емоцій від атмосфери, яка не відпускала впродовж усієї подорожі. Особливо приємно читати такі відгуки.

«Поїздка була неймовірною! Найголовніше те, що, побувавши в середовищі, де ніхто не знає української мови, ми змогли круто прокачати свій рівень розмовної англійської. Особисто я змогла подолати страх говорити  іншою мовою. Думаю, це найголовніше. Навчання в Гуйтенінгу з носіями мови було незвичним, проте було комфортно, як вдома.

Загалом, було дуже весело, пізнавально і круто. Ні разу не пошкодувала, що поїхала. За 11 днів ми побачили дуже-дуже багато різних країн, познайомилися з різними культурами. Найбільше сподобалося у Швеції та Естонії», – Крістіна Крутиголова, студентка 2 курсу.

«Поїздкою надзвичайно задоволений. На екскурсіях, навчанні, прогулянках було дуже цікаво. Ця поїздка дала нам багато нового, а особливо допомогла нам ближче познайомитися з однокурсниками та здружитися. Викладачі в Західно-Фінляндському коледжі дуже досвідчені, пари проходили дуже ефективно і пізнавально. Я дуже вдячний  своєму університету за таку можливість!», – Данило Хомин, студент 1 курсу.

«Поїздка була надзвичайною! Цікаве навчання, пізнавальні екскурсії… Та найголовніше, що я познайомилася з класними людьми і знайшла хороших друзів. Дуже сподобались викладачі, які викладали нам англійську в Західно-Фінляндському коледжі. Я дуже задоволена подорожжю!», – Вікторія Ткачишин, студентка доуніверситетської підготовки.

«Мені дуже подобається вивчати англійську мову, але найбільше захопили екскурсії, те, що я побачив багато нового і знайшов багато друзів. Я дуже задоволений всім! Повністю всім!», – Володимир Синейко, студент доуніверситетської підготовки.

«Спільна подорож зі студентами і викладачами університету залишила після себе багато позитивних вражень. Завдяки ній я знайшов багато друзів, особливо серед студентів бакалаврів, підвищив свій рівень англійської мови, відвідав багато країн. З нетерпінням чекаю наступної поїздки!», – Максим Проць, студент доуніверситетської підготовки.

Адміністрація університету завжди рада підтримати такі ініціативи своїх студентів! Вибираємо маршрут для наступної подорожі 😉

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Записатися на консультацію

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: