В IT STEP University на осінніх канікулах тривало активне студентське життя. Частина студентів відвідала Фінляндію, де вони разом з HR-менторами займались у Міжнародній школі англійської мови у Західно-фінляндському коледжі, а інші – залишились у Львові та під керівництвом професора університету Олени Винокурової займались розробкою проектів зі штучного інтелекту та ІоТ.

Одна з команд першокурсників втілює у життя ідею “розумного” шолому для велосипедистів. Проект “Smart-шолом” – це допомога велосипедистам для безпечного пересування містом, зокрема, проїзною частиною.

“Розроблений велошолом буде оснащений інтелектуальним індикатором поворотів та гальмування, датчиком-пульсометром, який відстежує стан велосипедиста та передає дані в телефон, після чого можна буде проаналізувати отримане навантаження під час велопробігу“, – говорить про проект керівник Олена Винокурова.

Наразі головною проблемою розробленої системи є оптимізація живлення, над чим студенти будуть працювати у майбутньому. Паралельно вони займаються розробкою додаткових опцій для цього гаджету.