Доуніверситетська підготовка в IT STEP University – старт в ІТ ще зі школи

В IT STEP University триває набір студентів на четвертий потік програми доуніверситетської підготовки “Undergraduate Foundation”(#UF). Заняття розпочнуться у січні 2019 року та будуть відбуватися на базі університету, а також ліцею №2 за адресою вул. Володимира Великого, 55А.

Що таке програма доуніверситетської підготовки?

Undergraduate Foundation – спеціальна дворічна програма підготовки для учнів 9-10 класівяка готує майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Програма була розроблена для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою, визначитись з професією, покращити свої знання з англійської мови, отримати практичні навички (створення веб-сайтів, програмування, робототехніка) та теоретичну базу знань для вступу в університет, навчатись в IT STEP University на трирічному бакалавраті.

Що чекає студентів протягом навчання на програмі:

 • розвиток soft skills – комунікація, робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій;
 • поглиблення знань з англійської мови, вивчення риторики, критичного мислення;
 • набуття професійних навичок у сфері IT – програмування на мові Python, веб-програмування, розробки мобільних робототехнічних систем, а також найбільш уживаних інформаційних технологій;
 • адаптація до програм університетської освіти;
 • визначення майбутньої професії в ІТ-індустрії;
 • підвищення рівня зацікавленості навчанням;
 • виявлення та розвиток своїх здібностей; 
 • підвищення мотивації для здобуття університетської освіти.

Навчання за програмою відбувається у сучасному форматі: замість лекцій і конспектів – робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах, презентація власних результатів та досягнень. Активне вивчення англійської мови у форматі speaking club, що необхідна для ІТ-сфери. Працювати зі студентами будуть досвідчені викладачі, представники ІТ-спільноти, фахівці з soft skills, а також HR-ментори.

Навчальна програма

 • Тривалість доуніверситетської підготовки – 2 роки (4 семестри).
 • 1 семестр складається з 14 навчальних тижнів та 1 залікового.
 • 1 тиждень передбачає 4 заняття по 2 академічні години.

Які результати дає навчання на програмі підготовки?

Випускники Undergraduate Foundation матимуть базовий набір знань у сфері ІТ, вмітимуть виявляти свої лідерські якості, працювати над проектами у команді, презентувати свої досягнення на публіці. Вони зможуть визначитись з майбутньою професією та будуть підготовлені до навчання в університеті. Крім того, у випускників програми буде можливість навчатись в IT STEP University за програмою трирічного бакалаврату – тобто диплом про вищу освіту вони отримають вже за три роки, а не чотири, як інші студенти.

Програма Undergraduate Foundation була впроваджена у вересні 2017 року і вже показала свою ефективність. Зараз в університеті за програмою навчаються понад 100 учнів шкіл Львова. Крім занять на базі IT STEP University у студентів є можливість навчатися на базі ліцею №2 за адресою вул. Володимира Великого, 55А.

Кількість місць у групах обмежена!

Деталі навчання – за телефонами: 

Або ж ви можете ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ