Що думають нові студенти після першого місяця навчання?

Цього року в IT STEP University вступило 66 першокурсників на 4-річний та 3-річний бакалаврат, а також 9 студентів, що перевелись до нас з інших закладів освіти на другий курс. Після першого місяця ми запитали, з якими очікуваннями вони прийшли в університет та які враження вони вже отримали.

Андрій Пундор, студент першого курсу

Я розглядав не тільки ІТ напрямки – я здав ЗНО та підбирав ті спеціальності, що мені до душі. Спочатку в пріоритеті у мене було навчання в Києві, я подав документи у Національний авіаційний університет та пройшов на державне, але потім передумав. Мені не сподобалось як там вчать і що там вчать, тому вирішив шукати щось інше. Але мрія стати пілотом в мене залишилась, тому можливо у майбутньому я ще піду вчитися та цю професію.

Я хотів навчатись в університеті, який має європейський підхід до викладання та навчання своїх студентів. Друзі зі Львова розказували мені про академію IT STEP, а потім я дізнався про університет, зацікавився ним та вирішив вступити.

Очікування від університету в мене, мабуть як у кожного випускника школи, були фантастичні. Я думав що прийду і одразу дізнаюсь багато нового, буду все розуміти, а через кілька років стану програмістом і так далі. Зараз я вже розумію, що треба шукати золоту середину та багато працювати самостійно, бо надходження нової інформації відбувається дуже швидко і спочатку важко її вчасно обробляти.

Сподобався перший тиждень навчання – зробити мотиваційні зустрічі з професіоналами та екскурсії у ІТ-компанії це дуже гарна ідея. Нас не просто взяли у занурили у навчання, як зазвичай роблять університети, а дали плавний старт, щоб більше зацікавити цією сферою, не налякати, показати щось цікаве. Тому це перше враження дуже важливе.

За перший місяць в університеті враження позитивні, особливо мені подобається атмосфера. Викладачі, ментори та HR дуже дуже класні люди, до яких я звертався з будь-яких питань і проблемах і завжди отримував допомогу.

Юрій Тиркус, студент другого курсу

Коли я обирав університет варіантів було декілька, але вирішальним фактором обрати саме IT STEP University стали предмети, які тут викладають. Оскільки я працював деякий час, маю розуміння того, що потрібно знати для хорошої роботи. В інших університетах просто не має необхідних предметів, замість них вони вивчають “міжнародні відносини” та фізкультуру на факультеті програмування.

Я закінчив коледж та ще на останньому курсі пішов працювати до інтернет провайдера. Після 3-хроків вирішив змінити роботу на більш оплачувану, але не зміг знайти нічого гідного протягом 5-6 місяців. Тому і вирішив, що потрібно ще навчатися, поки є можливість та час.

Я вступив одразу на другий курс, але стати частиною колективу було неважко, оскільки я багато часу спілкувався з різними людьми під час роботи. Та й те, що я старший по віку вплинуло на відношення до мене .

Різниця у навчанні між моїм коледжем та IT Step University колосальна. Ціллю коледжу не було навчання, а витягування грошей з студентів. А тут видно, що університет поставив собі ціль не лише навчити студентів, а зробити з них професіоналів у галузі. Найважливішими рисами цього університету я вважаю відсутність корупції і хороші відносини викладачів та студентів.

Перший місяць навчання пройшов добре, багато інформації необхідно вивчати самостійно, але я до цього був готовий. Правда важко привикнути до гуртожитку (на щастя це тимчасове рішення) та і до такого великого міста як Львів. Запам’яталися екскурсії у різні IT-компанії, які були протягом iWeek.

В мене великі очікування від університету, тому що я вже знаю, що потрібно на ринку праці, та очікую, що університет допоможе мені навчитися необхідного. Я прийшов сюди не просто щоб отримати диплом і хвалитися ним. Якби це була моя ціль, я пішов би в інший університет.

На майбутнє плани цілком звичайні – стати фахівцем у тому, що любиш, та навчитися на цьому заробляти кошти, створити сім’ю.

Артур Дерега, студент першого курсу

Про університет я дізнався від знайомого, що навчається тут на другому курсі. Він розказував про навчання та мені це сподобалось, тому я вирішив спробувати вступити.

Перший місяць навчання – це багато нового: знайомства, враження, заняття. Він пройшов дуже яскраво та насичено, сподобався iWeek, бо це ще більше вмотивувало мене навчатися, йти до своїх цілей. Також було цікаво побачити компанії, як там все влаштовано. Я б хотів колись працювати у такому місці.

Викладачі дуже сподобались з перших пар, вони завжди відкликаються на питання та допомагають. Також гарні одногрупники, з багатьма вже здружились, можливо у майбутньому будемо разом над чимось працювати.

Я б хотів займатися своєю справою, якимось проектом, але також не проти працювати у великій ІТ-компанії. Я більше цікавлюсь програмуванням, розробкою ігор, тому маю надію, що тут отримаю необхідні знання для цього.